Real profiteert nipt van rode kaart, City blijft doorstomen

door
Real profiteert nipt van rode kaart, City blijft doorstomen

Real Madrid heeft woensdagavond een grote stap gezet richting de kwartfinales van de Champions League. De Koninklijke kwam op het veld van Atalanta al snel tegenover tien man te staan, toch duurde het tot in de slotminuten alvorens Ferland Mendy er 0-1 van maken. Manchester City is dan weer wel bijna zeker van de volgende ronde na een 0-2-zege op bezoek bij Borussia Mönchengladbach.


Na een ruim kwartier volgde een moment dat de wedstrijd tussen Atalanta en Real zou bepalen. De mee opgekomen Ferland Mendy werd onderuit gehaald door Remo Freuler. De scheidsrechter kende geen genade met de Zwitserse middenvelder en gaf direct rood. Een straf die je erg zwaar zou kunnen noemen, waarna Atalanta met tien man kwam te staan.

Ondanks het numerieke overwicht van De Koninklijke bleef het duel behoorlijk in evenwicht. Real was beter, maar creëerde amper kansen. Het leek op weg te gaan naar een doelpuntloos gelijkspel. In de slotfase sloeg de Koninklijke echter nog toe. Mendy kwam weer mee op en besloot zelf maar een keer uit te halen. Dit deed hij met veel gevoel in de rechterhoek, waarbij hij de keeper kansloos liet. Zo ging Real alsnog met drie punten naar huis en heeft het voor de terugwedstrijd een uitstekende uitgangspositie.

CITY NIET TE STOPPEN
De ploeg van Pep Guardiola is de laatste maanden niet meer te stoppen in Engeland en trok die mijn gewoon door in Europa. Na 29 minuten was het man in vorm Bernardo Silva die de score op het veld van Gladbach. Na de pauze legde Gabriel Jesus de wedstrijd in een beslissende plooi. Door de 0-2-overwinning lijkt City nu al zeker van de kwartfinale. Guardiola had zelfs de luxe om Kevin De Bruyne 90 minuten op de bank te laten.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Wie haalt de volgende ronde volgens u?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

53
53
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

162
162
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

187
187
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

66
66
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

128
128
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

21
21
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

97
97
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

274
274
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

126
126
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

173
173
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

191
191
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

89
89
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

79
79
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

219
219
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

264
264
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

156
156
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

213
213
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

184
184
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

352
352
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

466
466

Meer sportnieuws