Real profiteert nipt van rode kaart, City blijft doorstomen

door
Real profiteert nipt van rode kaart, City blijft doorstomen

Real Madrid heeft woensdagavond een grote stap gezet richting de kwartfinales van de Champions League. De Koninklijke kwam op het veld van Atalanta al snel tegenover tien man te staan, toch duurde het tot in de slotminuten alvorens Ferland Mendy er 0-1 van maken. Manchester City is dan weer wel bijna zeker van de volgende ronde na een 0-2-zege op bezoek bij Borussia Mönchengladbach.


Na een ruim kwartier volgde een moment dat de wedstrijd tussen Atalanta en Real zou bepalen. De mee opgekomen Ferland Mendy werd onderuit gehaald door Remo Freuler. De scheidsrechter kende geen genade met de Zwitserse middenvelder en gaf direct rood. Een straf die je erg zwaar zou kunnen noemen, waarna Atalanta met tien man kwam te staan.

Ondanks het numerieke overwicht van De Koninklijke bleef het duel behoorlijk in evenwicht. Real was beter, maar creëerde amper kansen. Het leek op weg te gaan naar een doelpuntloos gelijkspel. In de slotfase sloeg de Koninklijke echter nog toe. Mendy kwam weer mee op en besloot zelf maar een keer uit te halen. Dit deed hij met veel gevoel in de rechterhoek, waarbij hij de keeper kansloos liet. Zo ging Real alsnog met drie punten naar huis en heeft het voor de terugwedstrijd een uitstekende uitgangspositie.

CITY NIET TE STOPPEN
De ploeg van Pep Guardiola is de laatste maanden niet meer te stoppen in Engeland en trok die mijn gewoon door in Europa. Na 29 minuten was het man in vorm Bernardo Silva die de score op het veld van Gladbach. Na de pauze legde Gabriel Jesus de wedstrijd in een beslissende plooi. Door de 0-2-overwinning lijkt City nu al zeker van de kwartfinale. Guardiola had zelfs de luxe om Kevin De Bruyne 90 minuten op de bank te laten.

LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Wie haalt de volgende ronde volgens u?

Meest recent

Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

0
0
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

9
9
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

26
26
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

52
52
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

30
30
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

195
195
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

95
95
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

199
199
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

157
157
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

217
217
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

138
138
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

44
44
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

173
173
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

111
111
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

159
159
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

140
140
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

56
56
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

230
230
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

260
260
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

52
52
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

351
351
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

214
214
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

299
299
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

175
175
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

366
366

Meer sportnieuws