Vete niet voorbij: Zlatan zet Lukaku hard op zijn plaats

door
Vete niet voorbij: Zlatan zet Lukaku hard op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A trok Internazionale afgelopen zondag op indrukwekkende wijze aan het langste einde in de stadsderby tegen AC Milan: 0-3. Romelu Lukaku kroonde zich tot de grote uitblinker en liet dat ook duidelijk merken aan zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic. Maar die zette onze landgenoot achteraf nog eens op zijn plaats.


De vete tussen de twee topspitsen ontstond in hun onderlinge bekerduel van enkele weken geleden. Toen gingen beide ex-spelers de confrontatie met mekaar aan, waarbij de verwensingen over en weer vlogen. Het was afgelopen zondag dan ook uitkijken naar ronde twee. Daarin trok Lukaku op sportieve wijze aan het langste einde. En na zijn beslissende doelpunt liet hij aan zijn concurrent nogmaals merken wie de 'Koning van Milaan' was.

Tijdens een Q&A-sessie op Twitter liet de Rode Duivel dinsdagavond verstaan dat hij zich een beetje liet meeslepen in de situatie. "Het was de adrenaline denk ik", aldus Lukaku. Maar Ibrahimovic kon niet bepaald lachen met de viering van onze landgenoot en zette achteraf een stevige prik terug. "Hij is 27 jaar en heeft maar één trofee gewonnen in zijn carrière: het Belgisch kampioenschap. Wat wil je dan dat ik zeg?", werd Zlatan geciteerd bij onder meer Ouest France. Het mag dus duidelijk zijn, deze vete is nog niet helemaal voorbij.

LEES OOK: Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Wie is dit seizoen de beste spits?

Meest recent

Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

6
6
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

7
7
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

65
65
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

77
77
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

88
88
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

108
108
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

230
230
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

115
115
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

124
124
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

152
152
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

233
233
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

142
142
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

98
98
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

299
299
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

212
212
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

406
406
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

73
73
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

87
87
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

55
55
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

234
234
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

68
68
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

118
118
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

289
289
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

253
253
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

56
56

Meer sportnieuws