Vete niet voorbij: Zlatan zet Lukaku hard op zijn plaats

8969 stemmen
Vete niet voorbij: Zlatan zet Lukaku hard op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A trok Internazionale afgelopen zondag op indrukwekkende wijze aan het langste einde in de stadsderby tegen AC Milan: 0-3. Romelu Lukaku kroonde zich tot de grote uitblinker en liet dat ook duidelijk merken aan zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic. Maar die zette onze landgenoot achteraf nog eens op zijn plaats.


De vete tussen de twee topspitsen ontstond in hun onderlinge bekerduel van enkele weken geleden. Toen gingen beide ex-spelers de confrontatie met mekaar aan, waarbij de verwensingen over en weer vlogen. Het was afgelopen zondag dan ook uitkijken naar ronde twee. Daarin trok Lukaku op sportieve wijze aan het langste einde. En na zijn beslissende doelpunt liet hij aan zijn concurrent nogmaals merken wie de 'Koning van Milaan' was.

Tijdens een Q&A-sessie op Twitter liet de Rode Duivel dinsdagavond verstaan dat hij zich een beetje liet meeslepen in de situatie. "Het was de adrenaline denk ik", aldus Lukaku. Maar Ibrahimovic kon niet bepaald lachen met de viering van onze landgenoot en zette achteraf een stevige prik terug. "Hij is 27 jaar en heeft maar één trofee gewonnen in zijn carrière: het Belgisch kampioenschap. Wat wil je dan dat ik zeg?", werd Zlatan geciteerd bij onder meer Ouest France. Het mag dus duidelijk zijn, deze vete is nog niet helemaal voorbij.

LEES OOK: Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

Wie is dit seizoen de beste spits?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

46
46
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

66
66
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

161
161
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

51
51
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

137
137
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

321
321
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

134
134
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

139
139
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

61
61
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

216
216
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

273
273
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

326
326
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

901
901
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

487
487
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

377
377
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

581
581
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

173
173
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

180
180
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

495
495
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

412
412

Meer sportnieuws