Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

1446 stemmen
Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

Romelu Lukaku is goed op weg om zijn eerste grote titel in het buitenland te gaan winnen. Zondagmiddag leidde hij Internazionale naar een 0-3-overwinning in de stadsderby tegen AC Milan. Hierdoor lopen de Nerazzurri alweer vier punten uit bovenaan het klassement van de Serie A.


En het aandeel van de Rode Duivel in deze gouden zege was aanzienlijk. Lukaku zette de openingstreffer op met een schitterende assist en legde zelf de 0-3-eindstand vast na een schitterende rush. Het was alweer de vijfde keer op rij dat hij kon scoren in de Milanese derby, iets wat geen enkele speler hem ooit voor deed. Bovendien staat de Rode Duivel nu alleen aan de leiding op de Italiaanse topschutterslijst met 17 treffers achter zijn naam.

Uiteraard was het ook uitkijken naar het duel tussen Lukaku en Zlatan Ibrahimovic, nadat de twee topspitsen in het bekerduel tussen beide ploegen een zware woordenwisseling hadden. Veel kwamen ze mekaar niet tegen, maar bij het vieren van zijn treffer leek de Belg zich toch even tot de Zweed te richten. Ibrahimovic kon vervolgens niet anders dan het hoofd te buigen en even te applaudisseren.

UPDATE 22/02
Inmiddels zijn de woorden van Lukaku aan het adres van zijn rivaal ook bekend. "I'm the best. Io. Io. Te l'ho detto. Te l'ho detto, cazzo", klonk het. Of vrij vertaald: "Ik ben de beste. Ik. Ik. Ik heb het je gezegd. Ik heb het je gezegd, verdomme!" Het woord 'cazzo' mag overigens ook als een scheldwoord worden geïnterpreteerd. In tegenstelling tot na hun clash in het bekerduel, werd er vervolgens wel niet meer gebikkeld op de sociale media. Lukaku deelde enkel wat foto's van een vierend Inter zonder een bijschrift, aan de kant van Zlatan bleef het helemaal windstil.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

14
14
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

109
109
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

247
247
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

119
119
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

108
108
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

120
120
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

142
142
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

104
104
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

258
258
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

324
324
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

533
533
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

419
419
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

505
505
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

280
280
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

566
566
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

358
358
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

369
369
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

169
169
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

64
64
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

303
303
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

363
363
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

484
484
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

262
262
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1833
1833

Meer sportnieuws