Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

1446 stemmen
Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

Romelu Lukaku is goed op weg om zijn eerste grote titel in het buitenland te gaan winnen. Zondagmiddag leidde hij Internazionale naar een 0-3-overwinning in de stadsderby tegen AC Milan. Hierdoor lopen de Nerazzurri alweer vier punten uit bovenaan het klassement van de Serie A.


En het aandeel van de Rode Duivel in deze gouden zege was aanzienlijk. Lukaku zette de openingstreffer op met een schitterende assist en legde zelf de 0-3-eindstand vast na een schitterende rush. Het was alweer de vijfde keer op rij dat hij kon scoren in de Milanese derby, iets wat geen enkele speler hem ooit voor deed. Bovendien staat de Rode Duivel nu alleen aan de leiding op de Italiaanse topschutterslijst met 17 treffers achter zijn naam.

Uiteraard was het ook uitkijken naar het duel tussen Lukaku en Zlatan Ibrahimovic, nadat de twee topspitsen in het bekerduel tussen beide ploegen een zware woordenwisseling hadden. Veel kwamen ze mekaar niet tegen, maar bij het vieren van zijn treffer leek de Belg zich toch even tot de Zweed te richten. Ibrahimovic kon vervolgens niet anders dan het hoofd te buigen en even te applaudisseren.

UPDATE 22/02
Inmiddels zijn de woorden van Lukaku aan het adres van zijn rivaal ook bekend. "I'm the best. Io. Io. Te l'ho detto. Te l'ho detto, cazzo", klonk het. Of vrij vertaald: "Ik ben de beste. Ik. Ik. Ik heb het je gezegd. Ik heb het je gezegd, verdomme!" Het woord 'cazzo' mag overigens ook als een scheldwoord worden geïnterpreteerd. In tegenstelling tot na hun clash in het bekerduel, werd er vervolgens wel niet meer gebikkeld op de sociale media. Lukaku deelde enkel wat foto's van een vierend Inter zonder een bijschrift, aan de kant van Zlatan bleef het helemaal windstil.

LEES OOK: ‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

8
8
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

13
13
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

24
24
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

30
30
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

325
325
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

94
94
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

55
55
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

252
252
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

45
45
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

84
84
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

135
135
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

161
161
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

118
118
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

398
398
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

376
376
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

132
132
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

119
119
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

575
575
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

232
232
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

187
187
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

82
82
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

88
88

Meer sportnieuws