Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

1446
Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

Romelu Lukaku is goed op weg om zijn eerste grote titel in het buitenland te gaan winnen. Zondagmiddag leidde hij Internazionale naar een 0-3-overwinning in de stadsderby tegen AC Milan. Hierdoor lopen de Nerazzurri alweer vier punten uit bovenaan het klassement van de Serie A.


En het aandeel van de Rode Duivel in deze gouden zege was aanzienlijk. Lukaku zette de openingstreffer op met een schitterende assist en legde zelf de 0-3-eindstand vast na een schitterende rush. Het was alweer de vijfde keer op rij dat hij kon scoren in de Milanese derby, iets wat geen enkele speler hem ooit voor deed. Bovendien staat de Rode Duivel nu alleen aan de leiding op de Italiaanse topschutterslijst met 17 treffers achter zijn naam.

Uiteraard was het ook uitkijken naar het duel tussen Lukaku en Zlatan Ibrahimovic, nadat de twee topspitsen in het bekerduel tussen beide ploegen een zware woordenwisseling hadden. Veel kwamen ze mekaar niet tegen, maar bij het vieren van zijn treffer leek de Belg zich toch even tot de Zweed te richten. Ibrahimovic kon vervolgens niet anders dan het hoofd te buigen en even te applaudisseren.

UPDATE 22/02
Inmiddels zijn de woorden van Lukaku aan het adres van zijn rivaal ook bekend. "I'm the best. Io. Io. Te l'ho detto. Te l'ho detto, cazzo", klonk het. Of vrij vertaald: "Ik ben de beste. Ik. Ik. Ik heb het je gezegd. Ik heb het je gezegd, verdomme!" Het woord 'cazzo' mag overigens ook als een scheldwoord worden geïnterpreteerd. In tegenstelling tot na hun clash in het bekerduel, werd er vervolgens wel niet meer gebikkeld op de sociale media. Lukaku deelde enkel wat foto's van een vierend Inter zonder een bijschrift, aan de kant van Zlatan bleef het helemaal windstil.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

8
8
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

52
52
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

130
130
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

19
19
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

162
162
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

163
163
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

92
92
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

140
140
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

19
19
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

64
64
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

37
37
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

105
105
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

87
87
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

467
467
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

107
107
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

70
70
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

318
318
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

16
16

Meer sportnieuws