Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

door
Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

Romelu Lukaku is goed op weg om zijn eerste grote titel in het buitenland te gaan winnen. Zondagmiddag leidde hij Internazionale naar een 0-3-overwinning in de stadsderby tegen AC Milan. Hierdoor lopen de Nerazzurri alweer vier punten uit bovenaan het klassement van de Serie A.


En het aandeel van de Rode Duivel in deze gouden zege was aanzienlijk. Lukaku zette de openingstreffer op met een schitterende assist en legde zelf de 0-3-eindstand vast na een schitterende rush. Het was alweer de vijfde keer op rij dat hij kon scoren in de Milanese derby, iets wat geen enkele speler hem ooit voor deed. Bovendien staat de Rode Duivel nu alleen aan de leiding op de Italiaanse topschutterslijst met 17 treffers achter zijn naam.

Uiteraard was het ook uitkijken naar het duel tussen Lukaku en Zlatan Ibrahimovic, nadat de twee topspitsen in het bekerduel tussen beide ploegen een zware woordenwisseling hadden. Veel kwamen ze mekaar niet tegen, maar bij het vieren van zijn treffer leek de Belg zich toch even tot de Zweed te richten. Ibrahimovic kon vervolgens niet anders dan het hoofd te buigen en even te applaudisseren.

UPDATE 22/02
Inmiddels zijn de woorden van Lukaku aan het adres van zijn rivaal ook bekend. "I'm the best. Io. Io. Te l'ho detto. Te l'ho detto, cazzo", klonk het. Of vrij vertaald: "Ik ben de beste. Ik. Ik. Ik heb het je gezegd. Ik heb het je gezegd, verdomme!" Het woord 'cazzo' mag overigens ook als een scheldwoord worden geïnterpreteerd. In tegenstelling tot na hun clash in het bekerduel, werd er vervolgens wel niet meer gebikkeld op de sociale media. Lukaku deelde enkel wat foto's van een vierend Inter zonder een bijschrift, aan de kant van Zlatan bleef het helemaal windstil.

LEES OOK: Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

36
36
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

27
27
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

122
122
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

65
65
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

73
73
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

242
242
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

124
124
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

228
228
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

112
112
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

158
158
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

279
279
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

422
422
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

94
94
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

380
380
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

307
307
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

49
49
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

639
639
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

197
197
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

201
201
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

64
64
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

81
81
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

199
199
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

197
197
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

102
102

Meer sportnieuws