Situatie precair: toekomst VD Brom aan zijden draadje

door
Situatie precair: toekomst VD Brom aan zijden draadje

De dramatische reeks in de eigen competitie bleef bij KRC Genk niet zonder gevolgen. In de voorbije dagen hield het bestuur immers crisisbijeenkomsten over het lot van trainer John van den Brom. Uiteindelijk werd beslist dat de Nederlander mag blijven, al hangt zijn toekomst nog steeds aan een zijden draadje.


Van den Brom werd uiteindelijk aan boord gehouden vanwege zijn goede relatie met de spelersgroep. Bovendien werd er zondag weliswaar verloren, het geleverde spel tegen Beerschot mocht best gezien worden. Daarnaast zou het ook weer de vierde trainerswissel van het seizoen worden, waardoor het bestuur besloot om hem in het zadel te houden. Voorlopig dan toch. Want zijn krediet is natuurlijk niet eindeloos. Bovendien wijst Het Laatste Nieuws erop dat niemand binnen de club openlijk zijn steun wou uiten aan de trainer. "Een teken aan de wand", stelt men bij de krant.

Genk kan vrijdagavond dus maar best winnen als het op bezoek gaat bij Charleroi, waar de zenuwen eveneens strak gespannen staan na een dramatische reeks. In tegenstelling tot bij Racing, schaarde manager Mehdi Bayat zich daar wél openlijk achter zijn trainer Karim Belhocine. Al hoeft dat in het voetbal niet zoveel te zeggen. In ieder geval zullen de Limburgers op Mambourg een goed resultaat nodig hebben, net als enkele dagen later in de beker tegen KV Mechelen. Lukt dat in beide duels niet, dan lijkt de passage van VD Brom in de Luminus Arena toch echt voorbij.

LEES OOK: Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

Goede zaak dat VD Brom (voorlopig) blijft?

Meest recent

Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

100
100
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

216
216
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

36
36
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

533
533
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

126
126
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

341
341
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

309
309
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

279
279
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

477
477
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

701
701
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

355
355
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

504
504
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

377
377
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

909
909
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

415
415
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

401
401
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

442
442
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1123
1123
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

248
248
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

431
431
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

227
227
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

86
86
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

364
364
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

133
133

Meer sportnieuws