Situatie precair: toekomst VD Brom aan zijden draadje

236 stemmen
Situatie precair: toekomst VD Brom aan zijden draadje

De dramatische reeks in de eigen competitie bleef bij KRC Genk niet zonder gevolgen. In de voorbije dagen hield het bestuur immers crisisbijeenkomsten over het lot van trainer John van den Brom. Uiteindelijk werd beslist dat de Nederlander mag blijven, al hangt zijn toekomst nog steeds aan een zijden draadje.


Van den Brom werd uiteindelijk aan boord gehouden vanwege zijn goede relatie met de spelersgroep. Bovendien werd er zondag weliswaar verloren, het geleverde spel tegen Beerschot mocht best gezien worden. Daarnaast zou het ook weer de vierde trainerswissel van het seizoen worden, waardoor het bestuur besloot om hem in het zadel te houden. Voorlopig dan toch. Want zijn krediet is natuurlijk niet eindeloos. Bovendien wijst Het Laatste Nieuws erop dat niemand binnen de club openlijk zijn steun wou uiten aan de trainer. "Een teken aan de wand", stelt men bij de krant.

Genk kan vrijdagavond dus maar best winnen als het op bezoek gaat bij Charleroi, waar de zenuwen eveneens strak gespannen staan na een dramatische reeks. In tegenstelling tot bij Racing, schaarde manager Mehdi Bayat zich daar wél openlijk achter zijn trainer Karim Belhocine. Al hoeft dat in het voetbal niet zoveel te zeggen. In ieder geval zullen de Limburgers op Mambourg een goed resultaat nodig hebben, net als enkele dagen later in de beker tegen KV Mechelen. Lukt dat in beide duels niet, dan lijkt de passage van VD Brom in de Luminus Arena toch echt voorbij.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

🚀

Goede zaak dat VD Brom (voorlopig) blijft?

Meest recent

‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

0
0
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

40
40
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

12
12
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

14
14
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

18
18
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

120
120
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

436
436
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

159
159
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

64
64
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

125
125
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

681
681
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

128
128
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

472
472
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

398
398
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

425
425
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

259
259
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

372
372
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

731
731
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

540
540
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

836
836

Meer sportnieuws