Zulte Waregem mocht tegen Sporting Lokeren de spits afbijten in Play-Off I. De West-Vlamingen konden over RSC
Anderlecht springen naar de kop van het klassement bij een overwinning, maar faalden in die taak. SVZW kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen een sterk Lokeren. Trainer Francky Dury vond dat er meer in zat: "Op basis van onze twee sterke halfuren verdienen we de winst."
"Lokeren plooide in het begin ver terug en wij kregen twee à drie kansen. Maar na een halfuur werden de ruimtes groter en kwam Lokeren met hun sterke jongens meer in het spel", vertelde Dury aan
Sporza.
Het doelpunt van Jérémy Trompet zaaide twijfel in de rangen van Zulte Waregem. "We waren aangedaan van hun goal en kwamen het niet meer te boven, ook niet meteen na de rust."
In de slotfase maakte Mbaye Leye gelijk vanop de stip, maar Dury had op nog meer gehoopt. "Naar het einde toe hebben we dan gekozen voor meer lopende jongens, met voorin Jonathan Delaplace, Ibrahima Conté en Thorgan Hazard. Dat liep goed, en uiteindelijk vind ik dat we toch twee punten meer hadden verdiend."
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches