Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

door
Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

RSC Anderlecht blijft een behoorlijk wisselvallig parcours afleggen. De Brusselaars maakten bijvoorbeeld indruk tegen KRC Genk en Union SG, maar speelden vervolgens opnieuw een non-match op het veld van Cercle Brugge. Wat meer constante in de prestaties is dus nodig, al moet coach Vincent Kompany het wel doen zonder één van de absolute leiders in de kleedkamer.


Doelman Hendrik Van Crombrugge is immers een rechterhand van de coach en draagt niet voor niets de aanvoerdersband bij Paars-Wit. Maar de Rode Duivel ligt nu toch al enkele maanden in de lappenmand na een rugoperatie. In het beste geval kan hij volgende maand echter zijn rentree maken. HVC hoopt dan ook dat hij dit seizoen zeker nog kan spelen. Ook met oog op het EK en een eventuele zomertransfer. Daarover liet de 27-jarige doelman zich overigens uit tijdens een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Door de financiële malaise is RSCA mogelijk genoodzaakt om bepaalde sterkhouders te verkopen. En daarvoor werd de naam van Van Crombrugge al meermaals naar voren geschoven. "Gezien mijn huidige situatie is het niet gepast om over een transfer te spreken, maar iedereen kent de situatie van de club", houdt hij zelf zijn opties open. Toch zou de Leuvenaar het niet zo erg vinden om langer in Brussel te blijven. Zo zegt hij niet op voorhand neen tegen een parcours als Silvio Proto, die zelf een tiental jaar bij Paars-Wit bleef. Zijn huidige contract loopt in ieder geval nog tot 2025.

LEES OOK: Anderlecht bereidt zich voor op mogelijk vertrek Van Crombrugge

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Indien fit, moet Van Crombrugge meteen weer tussen de palen staan ...

Meest recent

AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

3
3
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

38
38
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

29
29
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

82
82
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

47
47
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

52
52
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

35
35
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

81
81
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

152
152
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

44
44
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

349
349
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

62
62
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

216
216
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

81
81
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

108
108
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

92
92
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

356
356
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

294
294
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

62
62

Meer sportnieuws