Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

door
Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

RSC Anderlecht blijft een behoorlijk wisselvallig parcours afleggen. De Brusselaars maakten bijvoorbeeld indruk tegen KRC Genk en Union SG, maar speelden vervolgens opnieuw een non-match op het veld van Cercle Brugge. Wat meer constante in de prestaties is dus nodig, al moet coach Vincent Kompany het wel doen zonder één van de absolute leiders in de kleedkamer.


Doelman Hendrik Van Crombrugge is immers een rechterhand van de coach en draagt niet voor niets de aanvoerdersband bij Paars-Wit. Maar de Rode Duivel ligt nu toch al enkele maanden in de lappenmand na een rugoperatie. In het beste geval kan hij volgende maand echter zijn rentree maken. HVC hoopt dan ook dat hij dit seizoen zeker nog kan spelen. Ook met oog op het EK en een eventuele zomertransfer. Daarover liet de 27-jarige doelman zich overigens uit tijdens een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Door de financiële malaise is RSCA mogelijk genoodzaakt om bepaalde sterkhouders te verkopen. En daarvoor werd de naam van Van Crombrugge al meermaals naar voren geschoven. "Gezien mijn huidige situatie is het niet gepast om over een transfer te spreken, maar iedereen kent de situatie van de club", houdt hij zelf zijn opties open. Toch zou de Leuvenaar het niet zo erg vinden om langer in Brussel te blijven. Zo zegt hij niet op voorhand neen tegen een parcours als Silvio Proto, die zelf een tiental jaar bij Paars-Wit bleef. Zijn huidige contract loopt in ieder geval nog tot 2025.

LEES OOK: Anderlecht bereidt zich voor op mogelijk vertrek Van Crombrugge

LEES OOK: DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

Indien fit, moet Van Crombrugge meteen weer tussen de palen staan ...

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

18
18
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

123
123
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

507
507
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

114
114
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

361
361
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

280
280
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

391
391
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

421
421
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

233
233
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

323
323
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

453
453
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

294
294
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

364
364
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

710
710
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

232
232
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

285
285
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

505
505

Meer sportnieuws