Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

door
Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

RSC Anderlecht blijft een behoorlijk wisselvallig parcours afleggen. De Brusselaars maakten bijvoorbeeld indruk tegen KRC Genk en Union SG, maar speelden vervolgens opnieuw een non-match op het veld van Cercle Brugge. Wat meer constante in de prestaties is dus nodig, al moet coach Vincent Kompany het wel doen zonder één van de absolute leiders in de kleedkamer.


Doelman Hendrik Van Crombrugge is immers een rechterhand van de coach en draagt niet voor niets de aanvoerdersband bij Paars-Wit. Maar de Rode Duivel ligt nu toch al enkele maanden in de lappenmand na een rugoperatie. In het beste geval kan hij volgende maand echter zijn rentree maken. HVC hoopt dan ook dat hij dit seizoen zeker nog kan spelen. Ook met oog op het EK en een eventuele zomertransfer. Daarover liet de 27-jarige doelman zich overigens uit tijdens een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Door de financiële malaise is RSCA mogelijk genoodzaakt om bepaalde sterkhouders te verkopen. En daarvoor werd de naam van Van Crombrugge al meermaals naar voren geschoven. "Gezien mijn huidige situatie is het niet gepast om over een transfer te spreken, maar iedereen kent de situatie van de club", houdt hij zelf zijn opties open. Toch zou de Leuvenaar het niet zo erg vinden om langer in Brussel te blijven. Zo zegt hij niet op voorhand neen tegen een parcours als Silvio Proto, die zelf een tiental jaar bij Paars-Wit bleef. Zijn huidige contract loopt in ieder geval nog tot 2025.

LEES OOK: Anderlecht bereidt zich voor op mogelijk vertrek Van Crombrugge

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Indien fit, moet Van Crombrugge meteen weer tussen de palen staan ...

Meest recent

"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

22
22
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

58
58
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

148
148
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

53
53
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

110
110
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

78
78
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

101
101
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

95
95
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

144
144
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

44
44
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

109
109
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

328
328
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

206
206
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

98
98
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

32
32
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

366
366
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

248
248
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

356
356
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317

Meer sportnieuws