Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

door
Van Crombrugge laat zich uit over vertrek bij RSCA

RSC Anderlecht blijft een behoorlijk wisselvallig parcours afleggen. De Brusselaars maakten bijvoorbeeld indruk tegen KRC Genk en Union SG, maar speelden vervolgens opnieuw een non-match op het veld van Cercle Brugge. Wat meer constante in de prestaties is dus nodig, al moet coach Vincent Kompany het wel doen zonder één van de absolute leiders in de kleedkamer.


Doelman Hendrik Van Crombrugge is immers een rechterhand van de coach en draagt niet voor niets de aanvoerdersband bij Paars-Wit. Maar de Rode Duivel ligt nu toch al enkele maanden in de lappenmand na een rugoperatie. In het beste geval kan hij volgende maand echter zijn rentree maken. HVC hoopt dan ook dat hij dit seizoen zeker nog kan spelen. Ook met oog op het EK en een eventuele zomertransfer. Daarover liet de 27-jarige doelman zich overigens uit tijdens een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Door de financiële malaise is RSCA mogelijk genoodzaakt om bepaalde sterkhouders te verkopen. En daarvoor werd de naam van Van Crombrugge al meermaals naar voren geschoven. "Gezien mijn huidige situatie is het niet gepast om over een transfer te spreken, maar iedereen kent de situatie van de club", houdt hij zelf zijn opties open. Toch zou de Leuvenaar het niet zo erg vinden om langer in Brussel te blijven. Zo zegt hij niet op voorhand neen tegen een parcours als Silvio Proto, die zelf een tiental jaar bij Paars-Wit bleef. Zijn huidige contract loopt in ieder geval nog tot 2025.

LEES OOK: Anderlecht bereidt zich voor op mogelijk vertrek Van Crombrugge

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Indien fit, moet Van Crombrugge meteen weer tussen de palen staan ...

Meest recent

Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

2
2
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

59
59
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

294
294
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

31
31
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

69
69
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

34
34
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

168
168
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

108
108
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

71
71
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

176
176
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

105
105
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

99
99
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

349
349
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

86
86
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

94
94
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

669
669
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

218
218
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

268
268
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

115
115
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57

Meer sportnieuws