'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

door
'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

De voorbije maanden bleef het relatief rustig op de internationale transfermarkt, maar komende zomer zouden we weleens opnieuw vuurwerk kunnen gaan krijgen. Een aantal absolute toppers lijkt transfervrij te gaan verkassen, zoals bijvoorbeeld Lionel Messi en Sergio Ramos. Daarnaast is er ook nog de situatie van Kylian Mbappé, wiens contract bij PSG in 2022 afloopt.

Als de 22-jarige spits de komende maanden niet bijtekent, zou PSG weleens genoodzaakt kunnen zijn om zijn ster te verkopen. Real Madrid zou naar verluidt ook al in de zomer een poging willen wagen om de Fransman naar het Bernabeu te lokken. Maar volgens SPORT mag Real die hoop al opbergen, want Mbappé zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om komende zomer niet te verkassen.

De spits zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. De soap lijkt dan dus weer helemaal opnieuw te kunnen beginnen, zeker omdat Mbappé dan gratis zal aangetrokken kunnen worden. Real zal zich dan ongetwijfeld opnieuw melden, maar ook een transfer naar de Premier League zou niet uitgesloten zijn.

UPDATE 18/02

Paris Saint Germain wil er alles aan doen om zijn goudhaantje Kylian Mbappé – die deze week alweer schitterde op het veld van FC Barcelona in de Champions League – bij zich te houden. Dat meldt ook het Spaanse AS, die stellen dat het verlengen van het contract van het Franse godenkind absolute prioriteit is.

Echter is dat tot op heden dus nog niet gebeurd, en blijven geruchten omtrent een transfer van Mbappé de ronde doen. Voornamelijk Real Madrid wordt genoemd, maar die zouden wel met heel wat geld over de brug moeten komen om hem richting Spanje te halen. Zo zou PSG volgens AS zijn transferprijs bepaald hebben op maar liefst 200 miljoen euro.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Een juist bedrag voor hem?

Meest recent

Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

308
308
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

80
80
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

189
189
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

31
31
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

68
68
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

63
63
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

204
204
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

44
44
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

172
172
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

135
135
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

270
270
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

70
70
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

191
191
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

182
182
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

132
132
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

94
94
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

88
88
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

89
89
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

192
192
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

256
256
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

94
94
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

216
216
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

193
193

Meer sportnieuws