'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

door
'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

De voorbije maanden bleef het relatief rustig op de internationale transfermarkt, maar komende zomer zouden we weleens opnieuw vuurwerk kunnen gaan krijgen. Een aantal absolute toppers lijkt transfervrij te gaan verkassen, zoals bijvoorbeeld Lionel Messi en Sergio Ramos. Daarnaast is er ook nog de situatie van Kylian Mbappé, wiens contract bij PSG in 2022 afloopt.

Als de 22-jarige spits de komende maanden niet bijtekent, zou PSG weleens genoodzaakt kunnen zijn om zijn ster te verkopen. Real Madrid zou naar verluidt ook al in de zomer een poging willen wagen om de Fransman naar het Bernabeu te lokken. Maar volgens SPORT mag Real die hoop al opbergen, want Mbappé zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om komende zomer niet te verkassen.

De spits zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. De soap lijkt dan dus weer helemaal opnieuw te kunnen beginnen, zeker omdat Mbappé dan gratis zal aangetrokken kunnen worden. Real zal zich dan ongetwijfeld opnieuw melden, maar ook een transfer naar de Premier League zou niet uitgesloten zijn.

UPDATE 18/02

Paris Saint Germain wil er alles aan doen om zijn goudhaantje Kylian Mbappé – die deze week alweer schitterde op het veld van FC Barcelona in de Champions League – bij zich te houden. Dat meldt ook het Spaanse AS, die stellen dat het verlengen van het contract van het Franse godenkind absolute prioriteit is.

Echter is dat tot op heden dus nog niet gebeurd, en blijven geruchten omtrent een transfer van Mbappé de ronde doen. Voornamelijk Real Madrid wordt genoemd, maar die zouden wel met heel wat geld over de brug moeten komen om hem richting Spanje te halen. Zo zou PSG volgens AS zijn transferprijs bepaald hebben op maar liefst 200 miljoen euro.

LEES OOK: FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

Een juist bedrag voor hem?

Meest recent

Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

1
1
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

32
32
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

80
80
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

41
41
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

141
141
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

140
140
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

18
18
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

84
84
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

168
168
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

211
211
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

148
148
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

223
223
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

303
303
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

459
459
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

282
282
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

100
100
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

56
56
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

79
79
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

86
86
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

211
211
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

140
140
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

193
193

Meer sportnieuws