'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

door
'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

De voorbije maanden bleef het relatief rustig op de internationale transfermarkt, maar komende zomer zouden we weleens opnieuw vuurwerk kunnen gaan krijgen. Een aantal absolute toppers lijkt transfervrij te gaan verkassen, zoals bijvoorbeeld Lionel Messi en Sergio Ramos. Daarnaast is er ook nog de situatie van Kylian Mbappé, wiens contract bij PSG in 2022 afloopt.

Als de 22-jarige spits de komende maanden niet bijtekent, zou PSG weleens genoodzaakt kunnen zijn om zijn ster te verkopen. Real Madrid zou naar verluidt ook al in de zomer een poging willen wagen om de Fransman naar het Bernabeu te lokken. Maar volgens SPORT mag Real die hoop al opbergen, want Mbappé zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om komende zomer niet te verkassen.

De spits zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. De soap lijkt dan dus weer helemaal opnieuw te kunnen beginnen, zeker omdat Mbappé dan gratis zal aangetrokken kunnen worden. Real zal zich dan ongetwijfeld opnieuw melden, maar ook een transfer naar de Premier League zou niet uitgesloten zijn.

UPDATE 18/02

Paris Saint Germain wil er alles aan doen om zijn goudhaantje Kylian Mbappé – die deze week alweer schitterde op het veld van FC Barcelona in de Champions League – bij zich te houden. Dat meldt ook het Spaanse AS, die stellen dat het verlengen van het contract van het Franse godenkind absolute prioriteit is.

Echter is dat tot op heden dus nog niet gebeurd, en blijven geruchten omtrent een transfer van Mbappé de ronde doen. Voornamelijk Real Madrid wordt genoemd, maar die zouden wel met heel wat geld over de brug moeten komen om hem richting Spanje te halen. Zo zou PSG volgens AS zijn transferprijs bepaald hebben op maar liefst 200 miljoen euro.

LEES OOK: Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Een juist bedrag voor hem?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

75
75
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

61
61
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

75
75
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

53
53
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

91
91
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

105
105
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

95
95
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

73
73
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

198
198
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

239
239
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

242
242
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

226
226
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

405
405
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

660
660
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

325
325
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

505
505
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

432
432
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws