'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

546 stemmen
'PSG kleeft monstersom op hoofd Mbappé'

De voorbije maanden bleef het relatief rustig op de internationale transfermarkt, maar komende zomer zouden we weleens opnieuw vuurwerk kunnen gaan krijgen. Een aantal absolute toppers lijkt transfervrij te gaan verkassen, zoals bijvoorbeeld Lionel Messi en Sergio Ramos. Daarnaast is er ook nog de situatie van Kylian Mbappé, wiens contract bij PSG in 2022 afloopt.

Als de 22-jarige spits de komende maanden niet bijtekent, zou PSG weleens genoodzaakt kunnen zijn om zijn ster te verkopen. Real Madrid zou naar verluidt ook al in de zomer een poging willen wagen om de Fransman naar het Bernabeu te lokken. Maar volgens SPORT mag Real die hoop al opbergen, want Mbappé zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om komende zomer niet te verkassen.

De spits zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. De soap lijkt dan dus weer helemaal opnieuw te kunnen beginnen, zeker omdat Mbappé dan gratis zal aangetrokken kunnen worden. Real zal zich dan ongetwijfeld opnieuw melden, maar ook een transfer naar de Premier League zou niet uitgesloten zijn.

UPDATE 18/02

Paris Saint Germain wil er alles aan doen om zijn goudhaantje Kylian Mbappé – die deze week alweer schitterde op het veld van FC Barcelona in de Champions League – bij zich te houden. Dat meldt ook het Spaanse AS, die stellen dat het verlengen van het contract van het Franse godenkind absolute prioriteit is.

Echter is dat tot op heden dus nog niet gebeurd, en blijven geruchten omtrent een transfer van Mbappé de ronde doen. Voornamelijk Real Madrid wordt genoemd, maar die zouden wel met heel wat geld over de brug moeten komen om hem richting Spanje te halen. Zo zou PSG volgens AS zijn transferprijs bepaald hebben op maar liefst 200 miljoen euro.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

Een juist bedrag voor hem?

Meest recent

'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

0
0
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

130
130
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

205
205
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

206
206
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

47
47
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

247
247
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

133
133
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

80
80
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

465
465
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

67
67
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

554
554
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

796
796
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

310
310
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

939
939
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

571
571
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

149
149
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

982
982
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

242
242
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

153
153
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

362
362
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

212
212
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

74
74
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

90
90

Meer sportnieuws