Diagne dient United zware klap toe in titelstrijd

door
Diagne dient United zware klap toe in titelstrijd

In de Premier League heeft Manchester City dit weekend opnieuw een grote stap richting de titel gezet. Terwijl het zelf won van Tottenham, geraakte eerste achtervolger Manchester United niet voorbij laagvlieger West Bromwich Albion: 1-1. Het was overigens Mbaye Diagne, vorig seizoen nog enfant terrible bij Club Brugge, die scoorde namens de thuisploeg.


De middag begon dramatisch voor United. Al na twee minuten keek de bezoekende ploeg tegen een achterstand aan op The Hawthorns. Diagne wist Victor Lindelöf af te troeven in een luchtduel en kopte de 1-0 achter doelman David de Gea (zie video onderaan). Robert Snodgrass kreeg zelfs nog een grote mogelijkheid om de score te verdubbelen.

United leek af te stevenen op een 1-0 achterstand bij rust, maar andermaal was Bruno Fernandes weer eens van grote waarde voor de topclub. De Portugees schoot een voorzet van Luke Shaw op schitterende wijze de bovenhoek in: 1-1.

In de tweede helft dacht United langszij te komen. Harry Maguire dacht een penalty te verdienen na een overtreding van Semi Ajayi, maar na het bestuderen van de beelden besloot de scheidsrechter anders. Overigens bleek er ook buitenspel aan vooraf te zijn gegaan en dus werd de beslissing ingetrokken. De achterstand van United op koploper Manchester City bedraagt nu zeven punten, en dat met een wedstrijd meer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferbom Vinicius, Club kan 45 miljoen vangen'

🔥 Wat iedereen nu leest

Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'

City mag zich stilaan kampioen noemen ...

Meest recent

De Bruyne doorbreekt het stilzwijgen: "Of ik met hen sprak?"

Kevin De Bruyne is met Napoli bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat binnen een ...

18
18
'Lazio en JPL-club onderhandelen: topdeal in de maak'

Lazio is een club die de nodige spelers heeft en niet iedereen is klaar om al mee te draaien aan de ...

18
18
Anderlecht ziet Neerpede-parel de club verlaten

Bij RSC Anderlecht is een volgende speler vertrekken. Geen speler uit de A-kern, maar een jong ...

62
62
Jashari landt in Milaan, nieuwe details transfersoap

Na een aanslepende soap van bijna twee maanden, is er dan toch een doorbraak gevonden rond Ardon ...

169
169
Anderlecht titelkandidaat? Albert moet mening drastisch herzien

De Jupiler Pro League is twee speeldagen ver en er blijft nog maar één ploeg over met ...

190
190
'Real ziet het groots: Pérez wil drie knaldeals in 2026'

Real Madrid haalde deze zomermercato al een viertal verschillende aanwinsten in huis, maar de ...

71
71
"Topwijf!"-Johan Derksen vernietigend over bekende invaller

Op Nederland loopt momenteel 'De Oranjezomer', dat programma neemt tijdelijk de plek in van het ...

24
24
Hayen sleutelt aan basiself: hier kan jij Salzburg-Club kijken

Het seizoen is amper drie wedstrijden ver voor Club Brugge KV, of woensdagavond staat al een ...

339
339
Terugkeer Ito van de baan? 'Genk krijgt cruciaal nieuws'

KRC Genk wil zondagavond op het veld van Standard zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen ...

374
374
Club Brugge in zware problemen: dit kan desastreus worden

Club Brugge worstelt opnieuw met grote problemen die het seizoen kunnen doen ontsporen. De ploeg ...

676
676
Gazzetta dello Sport trekt radicale De Bruyne-conclusie

Op zondag 23 augustus trapt SSC Napoli zijn nieuwe seizoen op gang met een competitiematch op het ...

214
214
'Anderlecht hakt knoop door: uitsluitsel vertrek Dolberg'

Behoudens een interessante opportuniteit of onvoorziene noodzaak, lijkt RSC Anderlecht grotendeels ...

416
416
'Nervositeit stijgt bij Club: Verhaeghe onderneemt actie'

Woensdagavond is het zover, dan opent Club Brugge zijn Europese campagne in de voorrondes van ...

925
925
'Fans mogen hopen: VRT en VTM in onderhandeling met DAZN'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is intussen al twee speeldagen ver, maar fans hebben die ...

472
472
'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

227
227
Club opgelet: Rangers maakt meteen stevig statement

Club Brugge begint woensdag aan zijn missie in de Champions League. Om daarin de league phase te ...

227
227
Anderlecht mag transferdoelwit alweer schrappen

Anderlecht richt zijn pijlen dezer dagen weer op Europa, waar het na de blamage tegen Häcken de ...

138
138
'Westerlo vindt broodnodige versterking'

Voor Westerlo werd het een competitiestart met twee gezichten. Het kreeg op de openingsspeeldag nog ...

91
91
Ontslagen Anderlecht-pion duikt op in Premier League

Bij Anderlecht gooiden ze het de voorbije maanden weer over een heel andere boeg. Zowel in de ...

145
145
Jashari straalt op eerste foto, weldra ook Ordoñez?

Club Brugge streek dinsdag neer in Oostenrijk, waar het een dag later een eerste zeer belangrijke ...

557
557
'Standard heeft prijsschutter bijna beet'

Standard is met een vier op zes zeer aardig aan het seizoen begonnen en is zo voorlopig mee in de ...

276
276
Vanaken waarschuwt voor grote valkuil voor Club

Club Brugge is dinsdag afgereisd naar Oostenrijk, waar het begin aan zijn Champions League-avontuur. ...

535
535
'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

158
158
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

246
246
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

85
85

Meer sportnieuws