Rakitic verkoopt Barça flinke dreun, Atalanta in bekerfinale

207
Rakitic verkoopt Barça flinke dreun, Atalanta in bekerfinale

FC Barcelona heeft zichzelf in een benarde uitgangspositie in de halve finale van de Spaanse beker genesteld. De Catalanen gingen in de heenmatch tegen FC Sevilla immers met 2-0 onderuit. In de Coppa Italia plaatste Atalanta zich dan weer voor de finale ten koste van een Mertens-loos Napoli.


Barça wist in de vorige rondes een aantal keer te ontsnappen aan uitschakeling en ook nu zal een Great Escape nodig zijn. De Andalusiërs begonnen sterk en kwamen in de 25e minuut op een prachtige manier op voorsprong. Centrale verdediger Jules Koundé ging aan de wandel op de helft van Barcelona, streek via twee combinaties het halve veld over en na de waanzinnige solo maakt de Fransman het af: 1-0.

Bij Barça was het vooral uitkijken naar Lionel Messi. De Argentijn kreeg een aantal kansen op de gelijkmaker, maar schoot niet met scherp. Het spel golfde na rust heen en weer en uitgerekend Ivan Rakitic gaf zijn oude ploeg de doodsteek. In een counter werd de Kroatische middenvelder vrij gespeeld, die koel bleef oog in oog met Marc-André ter Stegen. Zo gaat Sevilla met een prima uitgangspositie naar Camp Nou, waar Barça op 3 maart uit een ander vaatje moet tappen.

ATALANTA vs. JUVE IN COPPA-FINALE
In het Italiaanse bekertornooi zijn de twee finalisten inmiddels al bekend. Nadat Juventus zich dinsdag al plaatste ten koste van Internazionale, kon ook Atalanta zich plaatsen voor de eindstrijd. De ploeg uit Bergamo haalde het van Napoli, waar Dries Mertens nog steeds in de lappenmand ligt. Nadat de heenwedstrijd op 0-0 was geeindigd, won Atalanta op eigen veld met 3-1. De finale van de Coppa wordt normaal gezien gespeeld op 19 mei.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Denkt u dat Barça dit seizoen een prijs zal pakken?

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

82
82
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

75
75
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

286
286
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

144
144
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

222
222
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws