Rakitic verkoopt Barça flinke dreun, Atalanta in bekerfinale

door
Rakitic verkoopt Barça flinke dreun, Atalanta in bekerfinale

FC Barcelona heeft zichzelf in een benarde uitgangspositie in de halve finale van de Spaanse beker genesteld. De Catalanen gingen in de heenmatch tegen FC Sevilla immers met 2-0 onderuit. In de Coppa Italia plaatste Atalanta zich dan weer voor de finale ten koste van een Mertens-loos Napoli.


Barça wist in de vorige rondes een aantal keer te ontsnappen aan uitschakeling en ook nu zal een Great Escape nodig zijn. De Andalusiërs begonnen sterk en kwamen in de 25e minuut op een prachtige manier op voorsprong. Centrale verdediger Jules Koundé ging aan de wandel op de helft van Barcelona, streek via twee combinaties het halve veld over en na de waanzinnige solo maakt de Fransman het af: 1-0.

Bij Barça was het vooral uitkijken naar Lionel Messi. De Argentijn kreeg een aantal kansen op de gelijkmaker, maar schoot niet met scherp. Het spel golfde na rust heen en weer en uitgerekend Ivan Rakitic gaf zijn oude ploeg de doodsteek. In een counter werd de Kroatische middenvelder vrij gespeeld, die koel bleef oog in oog met Marc-André ter Stegen. Zo gaat Sevilla met een prima uitgangspositie naar Camp Nou, waar Barça op 3 maart uit een ander vaatje moet tappen.

ATALANTA vs. JUVE IN COPPA-FINALE
In het Italiaanse bekertornooi zijn de twee finalisten inmiddels al bekend. Nadat Juventus zich dinsdag al plaatste ten koste van Internazionale, kon ook Atalanta zich plaatsen voor de eindstrijd. De ploeg uit Bergamo haalde het van Napoli, waar Dries Mertens nog steeds in de lappenmand ligt. Nadat de heenwedstrijd op 0-0 was geeindigd, won Atalanta op eigen veld met 3-1. De finale van de Coppa wordt normaal gezien gespeeld op 19 mei.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Denkt u dat Barça dit seizoen een prijs zal pakken?

Meest recent

Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

18
18
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

107
107
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

9
9
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

83
83
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

149
149
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

16
16
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

35
35
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

15
15
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

304
304
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

148
148
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

183
183
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

59
59
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

106
106
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

97
97
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

122
122
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

360
360
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

473
473
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

277
277
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

73
73
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217

Meer sportnieuws