Derdeklasser KV Turnhout leek op sterven na dood. Maar tijdens de winterstop besloot Lierse-voorzitter Maged Samy zijn satellietclub te voorzien van een voltallige ploeg Egyptische profspelers. Ondertussen schijnt de zon weer aan de horizon in het Stadsparkstadion. Concurrenten spreken van competitievervalsing.
KV Turnhout speelt donderdagavond thuis tegen Temse. Die wedstrijd werd een tijdje geleden door de sneeuw bij een 0-1-score stopgezet, maar moet volledig herspeeld worden. Als de Kempenaars straks winnen, slaan ze twee vliegen in één klap. Turnhout geeft de rode lantaarn dan door aan RC Waregem en klimt naar de eerste plaats in het derde periodekampioenschap.
"'We hopen op een zesde zege op een rij. We hebben geen andere keus. We moeten zo veel mogelijk wedstrijden winnen. Die tegen Temse is opnieuw een belangrijke en één die met stip is aangeduid. We trainen elke dag en die trainingsintensiteit werpt zijn vruchten af", zegt Geoffry Hairemans, door Lierse uitgeleend aan Turnhout, in
Het Nieuwsblad.
"'We weten waarvoor we dit doen. Het zou een fantastische zaak zijn als we de eindronde voor promotie naar tweede klasse kunnen halen. In het begin leek het onmogelijk. Onze recente resultaten tonen het tegendeel."