Peter Maes doet het bijzonder goed bij STVV. Hij loodste de Kanaries naar een veilige zone en wist de ploeg voorbij Lokeren Temse te coachen in de Beker van België. Achteraf had hij een verrassende mededeling. Dat weet Het Belang van Limburg.
Op het perspraatje na de partij zat Maes aan tafel met Killian Overmeire. Beiden werkten jarenlang samen bij Lokeren en konden het zeer goed met elkaar vinden. Overmeire weigerde onlangs een overstap naar STVV, dat lieten beiden weten.
Maes vroeg waarom Overmeire STVV weigerde toen hij hem belde. De ervaren middenvelder liet verstaan dat hij twijfelde of hij na maandenlang stilliggen dat niveau nog wel zou aankunnen. Overmeire speelde tegen STVV mogelijk zijn laatste wedstrijd, want doordat het amateurvoetbal is stopgezet, twijfelt hij eraan om volgend seizoen nog verder te doen. De kans is groot dat hij er de brui aan gaat geven.
🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:
Vreemde keuze van Overmeire?
Claudio Reulens