'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

door
'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

Manchester United zette dinsdagavond nog eens de puntjes op de i en won met spectaculaire 9-0-cijfers van Southampton. De Mancunians doen dan ook nog volop mee voor de titel, al worden Manchester City en Liverpool FC nog steeds beschouwd als grotere kanshebbers. Om die kloof definitief dicht te maken zou de club dan ook fors willen uithalen op de zomermercato.


United was lange tijd geïnteresseerd in Jadon Sancho, maar Voetbal International meldt via The Daily Express dat de Engelsman niet langer een prioriteit is. Men zou eerder mikken op een diepe spits, iemand die deze positie nog jaren kan invullen op Old Trafford. Zeker gezien het contract van Edinson Cavani in juni afloopt, al beschikt United nog over een optie om een jaar langer door te gaan met de Uruguayaan. In ieder geval zou Erling Braut Haaland bovenaan de lijst staan om hem op te volgen.

Wil United de ster van Borussia Dortmund effectief binnenhalen, dan zal de huidige nummer twee van de Premier League flink wat centen op tafel moeten leggen. Haaland beschikt naar verluidt over een transferclausule in zijn contract in het Signal Iduna Park, maar die treedt pas in de zomer van 2022 in werking. Dortmund kan dus voor de Noor dus een enorme som vragen.

Om de defensie te versterken valt dan weer de naam van Jules Koundé. De Fransman laat al enkele maanden uitstekende dingen zie bij Sevilla FC en geniet interesse van tal van andere topclubs. Ook Koundé kost de Red Devils vermoedelijk een enorm bedrag. De 22-jarige centrale verdediger maakt zodanig indruk bij Sevilla dat zijn marktwaarde nu al op 50 miljoen euro wordt geschat.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

9
9
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

25
25
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

50
50
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

33
33
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

184
184
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

45
45
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

141
141
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

236
236
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

107
107
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

278
278
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

162
162
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

550
550
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

113
113
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

103
103
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

381
381
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

143
143
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

268
268
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

191
191
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

108
108
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

114
114
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

323
323
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

203
203

Meer sportnieuws