'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

door
'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

Manchester United zette dinsdagavond nog eens de puntjes op de i en won met spectaculaire 9-0-cijfers van Southampton. De Mancunians doen dan ook nog volop mee voor de titel, al worden Manchester City en Liverpool FC nog steeds beschouwd als grotere kanshebbers. Om die kloof definitief dicht te maken zou de club dan ook fors willen uithalen op de zomermercato.


United was lange tijd geïnteresseerd in Jadon Sancho, maar Voetbal International meldt via The Daily Express dat de Engelsman niet langer een prioriteit is. Men zou eerder mikken op een diepe spits, iemand die deze positie nog jaren kan invullen op Old Trafford. Zeker gezien het contract van Edinson Cavani in juni afloopt, al beschikt United nog over een optie om een jaar langer door te gaan met de Uruguayaan. In ieder geval zou Erling Braut Haaland bovenaan de lijst staan om hem op te volgen.

Wil United de ster van Borussia Dortmund effectief binnenhalen, dan zal de huidige nummer twee van de Premier League flink wat centen op tafel moeten leggen. Haaland beschikt naar verluidt over een transferclausule in zijn contract in het Signal Iduna Park, maar die treedt pas in de zomer van 2022 in werking. Dortmund kan dus voor de Noor dus een enorme som vragen.

Om de defensie te versterken valt dan weer de naam van Jules Koundé. De Fransman laat al enkele maanden uitstekende dingen zie bij Sevilla FC en geniet interesse van tal van andere topclubs. Ook Koundé kost de Red Devils vermoedelijk een enorm bedrag. De 22-jarige centrale verdediger maakt zodanig indruk bij Sevilla dat zijn marktwaarde nu al op 50 miljoen euro wordt geschat.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

15
15
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

172
172
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

55
55
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

107
107
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

210
210
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

253
253
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

289
289
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

417
417
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

134
134
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

252
252
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

446
446
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

169
169
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

369
369
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

318
318
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

183
183
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

706
706
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

263
263
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

271
271
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

172
172
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws