'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

door
'United wil fors uithalen: Haaland bovenaan verlanglijst'

Manchester United zette dinsdagavond nog eens de puntjes op de i en won met spectaculaire 9-0-cijfers van Southampton. De Mancunians doen dan ook nog volop mee voor de titel, al worden Manchester City en Liverpool FC nog steeds beschouwd als grotere kanshebbers. Om die kloof definitief dicht te maken zou de club dan ook fors willen uithalen op de zomermercato.


United was lange tijd geïnteresseerd in Jadon Sancho, maar Voetbal International meldt via The Daily Express dat de Engelsman niet langer een prioriteit is. Men zou eerder mikken op een diepe spits, iemand die deze positie nog jaren kan invullen op Old Trafford. Zeker gezien het contract van Edinson Cavani in juni afloopt, al beschikt United nog over een optie om een jaar langer door te gaan met de Uruguayaan. In ieder geval zou Erling Braut Haaland bovenaan de lijst staan om hem op te volgen.

Wil United de ster van Borussia Dortmund effectief binnenhalen, dan zal de huidige nummer twee van de Premier League flink wat centen op tafel moeten leggen. Haaland beschikt naar verluidt over een transferclausule in zijn contract in het Signal Iduna Park, maar die treedt pas in de zomer van 2022 in werking. Dortmund kan dus voor de Noor dus een enorme som vragen.

Om de defensie te versterken valt dan weer de naam van Jules Koundé. De Fransman laat al enkele maanden uitstekende dingen zie bij Sevilla FC en geniet interesse van tal van andere topclubs. Ook Koundé kost de Red Devils vermoedelijk een enorm bedrag. De 22-jarige centrale verdediger maakt zodanig indruk bij Sevilla dat zijn marktwaarde nu al op 50 miljoen euro wordt geschat.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

31
31
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

110
110
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

93
93
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

46
46
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

149
149
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

152
152
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

142
142
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

55
55
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

307
307
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

160
160
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

528
528
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

192
192
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

261
261
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

498
498
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

733
733
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

338
338
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

762
762
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

395
395
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

627
627
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

556
556
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

66
66
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

466
466

Meer sportnieuws