'Genk wil mooie transferslag slaan bij Antwerp'

653
'Genk wil mooie transferslag slaan bij Antwerp'

Voor Antwerp FC belooft het nog een druk einde van de winterse transfermarkt te gaan worden. Zoals gewoonlijk wachtte sportieve baas Luciano D'Onofrio tot het slot van de mercato om toe te slaan. Er mag dus nog versterking verwacht worden op de Bosuil, maar ook aan uitgaande zijde staat nog één en ander op til.


Sowieso hoopt Antwerp om nog een nieuwe club te vinden voor enfant terrible Didier Lamkel Zé, die naar verluidt kan rekenen op interesse vanuit Turkije en het Midden-Oosten. Daarnaast zou ook Simen Juklerod kunnen vertrekken. De Noorse back is niet langer zeker van een basisstek bij de Great Old en bovendien loopt zijn contract komende zomer af. Volgens het Spaanse AS zou Celta de Vigo hem nu een uitweg kunnen aanbieden. De bedoeling van de huidige nummer 10 in de Primera Division is om Juklerod komende zomer gratis binnen te halen.

UPDATE 01/02
Het heeft er dus alle schijn van dat de Noorse back na het seizoen gratis de deur uitwandelt op de Bosuil. Maar mogelijk blijft Juklerod gewoon in de Jupiler Pro League actief. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat KRC Genk hem eveneens wil aantrekken. De Limburgers zouden net als Celta de Vigo mikken op een transfervrije overgang na het seizoen. Maar Racing wil nu al een akkoord bereiken over die transfer. De kansen van de huidige nummer twee in het klassement zijn alvast behoorlijk groot, zeker gezien het feit dat een contractverlenging momenteel niet aan de orde lijkt.

LEES OOK: Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Zou Juklerod een basisspeler zijn bij het huidige Genk?

Meest recent

Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

7
7
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

13
13
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

32
32
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

51
51
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

60
60
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

50
50
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

142
142
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

56
56
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

24
24
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

240
240
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

307
307
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

245
245

Meer sportnieuws