'Genk wil mooie transferslag slaan bij Antwerp'

door
'Genk wil mooie transferslag slaan bij Antwerp'

Voor Antwerp FC belooft het nog een druk einde van de winterse transfermarkt te gaan worden. Zoals gewoonlijk wachtte sportieve baas Luciano D'Onofrio tot het slot van de mercato om toe te slaan. Er mag dus nog versterking verwacht worden op de Bosuil, maar ook aan uitgaande zijde staat nog één en ander op til.


Sowieso hoopt Antwerp om nog een nieuwe club te vinden voor enfant terrible Didier Lamkel Zé, die naar verluidt kan rekenen op interesse vanuit Turkije en het Midden-Oosten. Daarnaast zou ook Simen Juklerod kunnen vertrekken. De Noorse back is niet langer zeker van een basisstek bij de Great Old en bovendien loopt zijn contract komende zomer af. Volgens het Spaanse AS zou Celta de Vigo hem nu een uitweg kunnen aanbieden. De bedoeling van de huidige nummer 10 in de Primera Division is om Juklerod komende zomer gratis binnen te halen.

UPDATE 01/02
Het heeft er dus alle schijn van dat de Noorse back na het seizoen gratis de deur uitwandelt op de Bosuil. Maar mogelijk blijft Juklerod gewoon in de Jupiler Pro League actief. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat KRC Genk hem eveneens wil aantrekken. De Limburgers zouden net als Celta de Vigo mikken op een transfervrije overgang na het seizoen. Maar Racing wil nu al een akkoord bereiken over die transfer. De kansen van de huidige nummer twee in het klassement zijn alvast behoorlijk groot, zeker gezien het feit dat een contractverlenging momenteel niet aan de orde lijkt.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Zou Juklerod een basisspeler zijn bij het huidige Genk?

Meest recent

Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

20
20
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

22
22
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

10
10
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

48
48
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

60
60
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

32
32
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

97
97
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

73
73
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

123
123
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

114
114
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

64
64
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

192
192
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

84
84
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

142
142
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

284
284
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

281
281
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

26
26
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

618
618
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

433
433
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

258
258
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

405
405
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

116
116
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

180
180

Meer sportnieuws