De interesse van Real Madrid in Sergio Agüero is niet heel nieuw, maar toch zijn er vaak weer nieuwe verhalen te melden. Manchester City wil namelijk wel onderhandelen met de Spanjaarden over een
transfer van de Argentijn, maar
The Citizens willen wellicht wel meer dan alleen geld.
Volgens
The Daily Star ziet City namelijk wel wat in Gonzalo HiguaÃn en Karim Benzema, de twee concurrerende spitsen van Real. Voor de Madrilenen zou deze constructie financieel aantrekkelijk zijn, omdat dit zou betekenen dat er minder betaald hoeft te worden voor de 24-jarige Agüero.
De 42-voudig international van Argentinië speelt sinds 2011 voor City. De behendige aanvaller kwam destijds over van, saillant genoeg, Atlético Madrid, de rivaal van de mogelijke nieuwe club van Agüero. City betaalde 45 miljoen euro om de sterspeler los te weken bij Atlético.
LEES OOK:
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as