Cercle baalt na derby: "Dacht aan offside bij de 1-2"

door
Cercle baalt na derby:

Cercle Brugge staat voor nog een lange strijd om het behoud. De Vereniging blijft na 24 speeldagen op de voorlaatste plaats staan, met slechts één puntje voorsprong op hekkensluiter Waasland-Beveren. Donderdagavond werd ook verloren in de stadsderby tegen Club Brugge: 1-2.


De ploeg van coach Paul Clement begon nochtans behoorlijk goed aan de wedstrijd. Cercle creëerde in de aanvangsfase de grootste kansen en kwam zowaar op voorsprong via Anthony Musaba. Maar via Brandon Mechele bracht Club de score nog voor rust in evenwicht. En begin tweede helft ontsnapte Bas Dost aan de buitenspelval en kon hij zijn landgenoot Noa Lang de 1-2 aanbieden. Dat bleek uiteindelijk ook de eindstand in de derby.

Een domper dus voor Cercle, dat nochtans een verdienstelijke wedstrijd speelde. "We kwamen goed uit de startblokken, maar aan het einde van de 1e helft en in het begin van de 2e helft liepen we wat te veel achteruit. Bij de 1-2 dacht ik dat het offside was, maar dat bleek niet zo. Na die goal hadden we ook nog wat kansen. Helaas misten we de final touch. Het is jammer. We hebben gestreden tegen een goeie ploeg", reageerde middenvelder Charles Vanhoutte bij Sporza.

POLL: Denkt u dat Cercle zich nog zal redden dit seizoen?

Meest recent

De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

1
1
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

128
128
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

19
19
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

26
26
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

137
137
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

45
45
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

46
46
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

137
137
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

326
326
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

569
569
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

182
182
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

626
626
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

407
407
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

95
95
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

193
193
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

326
326
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

311
311
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

159
159
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

458
458
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

393
393

Meer sportnieuws