Johan Walem, bondscoach van de nationale beloften, heeft een belangrijke beslissing genomen voor de interland tegen Cyprus vanavond. Walem stuurde dit weekend twee spelers van Standard naar huis. Michy Batshuayi en Ibrahima Cissé konden beschikken om disciplinaire redenen.
Walem heeft de twee beloften geschorst omdat ze zich dit weekend 'onmogelijk' gedroegen. Standard wil voorlopig niet reageren op het nieuws. De nationale beloften spelen vanavond om 20u in Leuven het eerste kwalificatieduel tegen Cyprus voor het EK van 2015 in Tsjechië. Andere tegenstanders in de weg richting Tsjechië zijn Italië, Noord-Ierland, Servië en de tegenstander van vanavond Cyprus.
Batshuayi en Cissé behoren beide tot de A-kern van Standard. Batshuayi scoorde dit seizoen zeven keer voor de Luikse formatie en gaf ook vier assists. Hij vormt een succesvol spitsenduo samen met Imoh Ezekiel, die andere youngster van de
Rouches. Cissé mocht al een paar keer van het eerste elftal proeven, maar is nog geen vaste waarde zoals Batshuayi.
LEES OOK:
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit