Petr Cech kijkt nog altijd met veel plezier terug naar de wedstrijd uit 2004 tegen het Nederlands elftal. Tsjechië versloeg Oranje in de groepsfase van het EK in 2004 uiteindelijk met 2-3. Cech denkt dat die interland de beste wedstrijd is waarin hij ooit heeft gespeeld.
"Ik denk dat het de beste wedstrijd is waarin ik heb gespeeld", erkende Cech op het digitale thuis van de UEFA. "Het was een geweldig wedstrijd en dat duel had ook echt alles."
"Ik keek onlangs beelden terug van dat duel en toen realiseerde ik eigenlijk opnieuw dat dat echt een geweldige wedstrijd was. Er waren over en weer enorm veel kansen, een geweldige atmosfeer en wij wonnen de wedstrijd uiteindelijk", zo besloot de Tsjechische doelman zijn verhaal.