'Verwachte transfer Club Brugge loopt vertraging op'

door
'Verwachte transfer Club Brugge loopt vertraging op'

Club Brugge vatte de mercato op indrukwekkende wijze aan met het aantrekken van Bas Dost en Stefano Denswil, maar het huiswerk van Blauw-Zwart zit er nog niet op. Zo blijft de landskampioen de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. En die lijkt men nu gevonden te hebben in Venezuela.


Het lokale medium Futve meldt namelijk dat de aanvaller Daniel Pérez goed op weg is naar Blauw-Zwart. De Venezolaanse jeugd-international komt momenteel in eigen land uit voor de topclub Metropolitanos FC, waar hij in het voorbije seizoen met succes de overstap van de beloften naar de A-ploeg maakt.

Pérez kon rekenen op nog meer interesse vanuit Europa. Zo wordt onder meer Atalanta genoemd. Maar volgens bovengenoemde bron troeft Club de concurrentie af door de afkoopclausule in zijn contract te activeren. Die bedraagt zo'n 250.000 dollar, een slordige 207.000 euro. Pérez zou in eerste instantie aansluiten bij Club Nxt.

UPDATE 25/01
De verwachte komst van de Venezolaanse aanvaller heeft vertraging opgelopen, zo melden lokale bronnen. Diverse administratieve problemen zouden aan de basis liggen van dit euvel. Toch hoeft Club niet te wanhopen. Pérez wacht momenteel op de laatste papieren, maar zijn visum zou inmiddels al zijn goedgekeurd. Normaal gezien kan hij in de loop van deze week afreizen naar Europa. Veel tijd is er weliswaar niets meer, binnen een week sluit de transfermarkt in ons land.

LEES OOK: Waarom Pérez de opvolger van Dost kan worden

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club moet sowieso nog een rechtstreekse aanwinst voor de aanvalslinie halen ...

Meest recent

Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

25
25
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

80
80
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

157
157
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

118
118
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

78
78
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

235
235
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

245
245
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

491
491
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

299
299
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

42
42
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

79
79
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

73
73
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

50
50
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

141
141
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

62
62
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

82
82
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

88
88
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

83
83
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

180
180
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

559
559
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

209
209
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

229
229
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

314
314

Meer sportnieuws