'Spelersgroep Antwerp koud gepakt door comeback LZ7'

door
'Spelersgroep Antwerp koud gepakt door comeback LZ7'

Didier Lamkel Zé bleef een half seizoen grotendeels uit de spotlights maar daar kwam in de voorbije weken verandering in. Hoewel hij op drastische wijze een transfer probeerde te forceren, besloot Antwerp FC hem toch een allerlaatste kans te geven. Woensdag begon hij tegen Cercle Brugge zelfs in de basis én scoorde hij zowaar het winnende doelpunt.


Meteen dus een heldenrol voor de Kameroener, al was niet iedereen binnen de club daar mee opgezet. Zelfs verschillende ploegmaats hielden een erg wrang gevoel over aan de comeback van LZ7. Zij werden dan ook koud gepakt door het feit dat de aanvaller meteen mocht starten. Dat onthulde radiocommentator/analist Tom Boudeweel bij Sporza. "Er waren voldoende andere opties en het is vooral opvallend dat Frank Vercauteren niets gezegd had aan zijn groep. Hij maakt zijn opstelling altijd 2 uur voor de wedstrijd bekend en hij heeft blijkbaar niets gezegd over die keuze. Het is opvallend dat het zomaar passeert in de groep", aldus Boudeweel.

De trainer zag er zelf echter geen graten in. Meer nog, Vercauteren liet verstaan dat hij zeer tevreden was met zijn prestatie en niet twijfelde aan de beslissing om Lamkel Zé in de basis te zetten. Of de spelersgroep daar ook zo over dacht valt dus ten zeerste te betwijfelen. Boudeweel legde zijn oor overigens te luisteren bij enkele andere personen binnen de club en daar werd de heldenrol van LZ7 evenmin op enthousiasme onthaald. Om nog maar te zwijgen van het merendeel van de supporters. Hoewel hij zijn sportieve waarde dus opnieuw bewezen heeft, lijkt het toch het beste dat het enfant terrible deze mercato nog verkocht/verhuurd wordt.

LEES OOK: Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Vercauteren had met zijn spelersgroep moeten overleggen ...

Meest recent

Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

197
197
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

21
21
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

114
114
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

28
28
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

53
53
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

59
59
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

50
50
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

88
88
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

358
358
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

14
14
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

215
215
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

308
308
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

661
661
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

150
150
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

594
594
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

326
326
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

130
130
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

117
117
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

478
478
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

496
496
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

573
573
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

640
640
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

257
257
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1098
1098
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

499
499

Meer sportnieuws