'Spelersgroep Antwerp koud gepakt door comeback LZ7'

door
'Spelersgroep Antwerp koud gepakt door comeback LZ7'

Didier Lamkel Zé bleef een half seizoen grotendeels uit de spotlights maar daar kwam in de voorbije weken verandering in. Hoewel hij op drastische wijze een transfer probeerde te forceren, besloot Antwerp FC hem toch een allerlaatste kans te geven. Woensdag begon hij tegen Cercle Brugge zelfs in de basis én scoorde hij zowaar het winnende doelpunt.


Meteen dus een heldenrol voor de Kameroener, al was niet iedereen binnen de club daar mee opgezet. Zelfs verschillende ploegmaats hielden een erg wrang gevoel over aan de comeback van LZ7. Zij werden dan ook koud gepakt door het feit dat de aanvaller meteen mocht starten. Dat onthulde radiocommentator/analist Tom Boudeweel bij Sporza. "Er waren voldoende andere opties en het is vooral opvallend dat Frank Vercauteren niets gezegd had aan zijn groep. Hij maakt zijn opstelling altijd 2 uur voor de wedstrijd bekend en hij heeft blijkbaar niets gezegd over die keuze. Het is opvallend dat het zomaar passeert in de groep", aldus Boudeweel.

De trainer zag er zelf echter geen graten in. Meer nog, Vercauteren liet verstaan dat hij zeer tevreden was met zijn prestatie en niet twijfelde aan de beslissing om Lamkel Zé in de basis te zetten. Of de spelersgroep daar ook zo over dacht valt dus ten zeerste te betwijfelen. Boudeweel legde zijn oor overigens te luisteren bij enkele andere personen binnen de club en daar werd de heldenrol van LZ7 evenmin op enthousiasme onthaald. Om nog maar te zwijgen van het merendeel van de supporters. Hoewel hij zijn sportieve waarde dus opnieuw bewezen heeft, lijkt het toch het beste dat het enfant terrible deze mercato nog verkocht/verhuurd wordt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Vercauteren had met zijn spelersgroep moeten overleggen ...

Meest recent

Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

33
33
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

69
69
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

31
31
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

52
52
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

193
193
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

270
270
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

63
63
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

144
144
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

398
398
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

566
566
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

142
142
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

616
616
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

84
84
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

29
29
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

522
522
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

537
537
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

107
107
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

98
98
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

292
292
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

142
142
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

131
131
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

332
332
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

167
167

Meer sportnieuws