'Antwerp-spelers overwogen staking tegen Lamkel Zé'

door
'Antwerp-spelers overwogen staking tegen Lamkel Zé'

Alsof het lot ermee gemoeid is. Na alle heisa van de voorbije weken en maanden, was het uitgerekend Didier Lamkel Zé die Antwerp bij zijn terugkeer in de basis de zege tegen Cercle Brugge schonk. Toch zijn de problemen rond het Kameroense woelwater daarmee nog lang niet van de baan.


Zo lieten de supporters na afloop in niet mis te verstane bewoordingen nogmaals hun ongenoegen blijken over de beslissing om het enfant terrible weer op te vissen. En ook zijn ploegmaats zijn de fratsen van de polyvalente aanvaller nog lang niet vergeten, zo bleek onder meer uit de reactie van clubicoon Ritchie De Laet na diens winnende treffer in de slotfase. Hij stond duidelijk niet alleen met zijn mening, want ondanks het belang van dat doelpunt gingen opvallend weinig spelers mee vieren met Lamkel Zé.

Het Laatste Nieuws weet nu ook waarom. De krant kreeg immers bevestiging uit de Antwerpse kleedkamer dat die niet stond te springen om LZ7 opnieuw in de armen te sluiten. Meer zelfs: naar verluidt overwogen een aantal spelers zelfs om te staken tegen diens terugkeer. Het ziet er dan ook naar uit dat het nooit meer helemaal goedkomt tussen Lamkel Zé en een deel van de kern, al ligt de waarheid uiteraard op het veld. Daar is Frank Vercauteren, in tegenstelling tot voorganger Ivan Leko, alvast van plan hem gewoon te gebruiken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Als hij goed presteert, is er geen probleem met Lamkel Zé

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

4
4
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

68
68
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

27
27
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

89
89
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

280
280
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

35
35
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

68
68
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

132
132
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

182
182
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

133
133
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

74
74
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

163
163
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

129
129
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

72
72
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

260
260
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

378
378
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

196
196
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

100
100
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

491
491
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

186
186

Meer sportnieuws