'Antwerp-spelers overwogen staking tegen Lamkel Zé'

door
'Antwerp-spelers overwogen staking tegen Lamkel Zé'

Alsof het lot ermee gemoeid is. Na alle heisa van de voorbije weken en maanden, was het uitgerekend Didier Lamkel Zé die Antwerp bij zijn terugkeer in de basis de zege tegen Cercle Brugge schonk. Toch zijn de problemen rond het Kameroense woelwater daarmee nog lang niet van de baan.


Zo lieten de supporters na afloop in niet mis te verstane bewoordingen nogmaals hun ongenoegen blijken over de beslissing om het enfant terrible weer op te vissen. En ook zijn ploegmaats zijn de fratsen van de polyvalente aanvaller nog lang niet vergeten, zo bleek onder meer uit de reactie van clubicoon Ritchie De Laet na diens winnende treffer in de slotfase. Hij stond duidelijk niet alleen met zijn mening, want ondanks het belang van dat doelpunt gingen opvallend weinig spelers mee vieren met Lamkel Zé.

Het Laatste Nieuws weet nu ook waarom. De krant kreeg immers bevestiging uit de Antwerpse kleedkamer dat die niet stond te springen om LZ7 opnieuw in de armen te sluiten. Meer zelfs: naar verluidt overwogen een aantal spelers zelfs om te staken tegen diens terugkeer. Het ziet er dan ook naar uit dat het nooit meer helemaal goedkomt tussen Lamkel Zé en een deel van de kern, al ligt de waarheid uiteraard op het veld. Daar is Frank Vercauteren, in tegenstelling tot voorganger Ivan Leko, alvast van plan hem gewoon te gebruiken.

LEES OOK: Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

🚀

Als hij goed presteert, is er geen probleem met Lamkel Zé

Meest recent

'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

61
61
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

24
24
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

245
245
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

86
86
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

556
556
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

137
137
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

181
181
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

165
165
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

157
157
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

363
363
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

25
25
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

209
209
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

68
68
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

446
446
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

237
237
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

269
269
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1052
1052
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

99
99
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

977
977
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

132
132
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

568
568
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

778
778

Meer sportnieuws