'Tweede vertrekker lijkt klaar te staan bij Club'

door
'Tweede vertrekker lijkt klaar te staan bij Club'

Club Brugge heeft afgelopen weekend opnieuw een belangrijke stap richting de landstitel gezet. Terwijl de concurrentie andermaal met punten smodderde, pakte Blauw-Zwart zonder al te veel problemen de volle buit op Beerschot (0-3). En dat terwijl er nog volop aan de selectie gesleuteld wordt.


Zo is de kans reëel dat de Bruggelingen voor het sluiten van de transferperiode nog meer versterking aantrekken, de Noorse flankaanvaller Tokmac Nguen werd afgelopen weekend alvast genoemd. En ook aan uitgaande zijde staat nog één en ander op til. Emmanuel Dennis zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer, maar de volgende die vertrekt zou wel eens Simon Deli kunnen worden. Vorig seizoen was de Ivoriaan nochtans een vaste steunpilaar. De voorbije maanden bleef hij echter ver van dat niveau verwijderd, zondag haalde hij zelfs de wedstrijdselectie niet.

Volgens coach Philippe Clement had dat vooral met de zware concurrentie in zijn kern te maken, maar eerder liet hij al verstaan dat een vertrek van Deli niet uitgesloten is. Weliswaar aan de juiste voorwaarden. Door de terugkeer van Stefano Denswil en het feit dat Matej Mitrovic bijna hersteld is na maanden blessureleed, is er alvast marge om de verdediger te laten gaan. Hij zou na Siebe Schrijvers de twee winterse vertrekker kunnen worden bij Blauw-Zwart. Eerder werd het Turkse Fenerbahçe al genoemd als mogelijke bestemming.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Club heeft voldoende alternatieven in de kern ...

Meest recent

Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

0
0
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

29
29
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

86
86
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

17
17
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

143
143
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

91
91
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

132
132
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

70
70
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

89
89
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

50
50
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

108
108
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

192
192
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

58
58
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

415
415
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

260
260
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

94
94
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

118
118
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

101
101
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

77
77
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

391
391
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

332
332
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

313
313

Meer sportnieuws