'Tweede vertrekker lijkt klaar te staan bij Club'

1363
'Tweede vertrekker lijkt klaar te staan bij Club'

Club Brugge heeft afgelopen weekend opnieuw een belangrijke stap richting de landstitel gezet. Terwijl de concurrentie andermaal met punten smodderde, pakte Blauw-Zwart zonder al te veel problemen de volle buit op Beerschot (0-3). En dat terwijl er nog volop aan de selectie gesleuteld wordt.


Zo is de kans reëel dat de Bruggelingen voor het sluiten van de transferperiode nog meer versterking aantrekken, de Noorse flankaanvaller Tokmac Nguen werd afgelopen weekend alvast genoemd. En ook aan uitgaande zijde staat nog één en ander op til. Emmanuel Dennis zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer, maar de volgende die vertrekt zou wel eens Simon Deli kunnen worden. Vorig seizoen was de Ivoriaan nochtans een vaste steunpilaar. De voorbije maanden bleef hij echter ver van dat niveau verwijderd, zondag haalde hij zelfs de wedstrijdselectie niet.

Volgens coach Philippe Clement had dat vooral met de zware concurrentie in zijn kern te maken, maar eerder liet hij al verstaan dat een vertrek van Deli niet uitgesloten is. Weliswaar aan de juiste voorwaarden. Door de terugkeer van Stefano Denswil en het feit dat Matej Mitrovic bijna hersteld is na maanden blessureleed, is er alvast marge om de verdediger te laten gaan. Hij zou na Siebe Schrijvers de twee winterse vertrekker kunnen worden bij Blauw-Zwart. Eerder werd het Turkse Fenerbahçe al genoemd als mogelijke bestemming.

LEES OOK: 'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Club heeft voldoende alternatieven in de kern ...

Meest recent

‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

0
0
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

7
7
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

26
26
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

104
104
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

18
18
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

52
52
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

77
77
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

49
49
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

314
314
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

156
156
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

173
173
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

76
76
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

125
125
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

68
68
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

135
135
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

296
296
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

211
211
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

483
483

Meer sportnieuws