'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

door
'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

Club Brugge sloeg al vroeg tijdens de transferperiode toe met de komst van Bas Dost en Stefano Denswil. Maar het huiswerk van Blauw-Zwart blijkt nog niet voorbij. Volgens de Noorse internetkrant Nettavisen zou de landskampioen namelijk doordrukken voor de komst van een nieuwe flankaanvaller.


Het medium stelt dat de Bruggelingen een 'hoog bod' hebben neergelegd op Tokmac Nguen. Deze voormalige jeugd-international van Noorwegen is momenteel één van de smaakmakers bij het Hongaarse Ferencvaros. Daar was hij in de voorbije maanden goed voor 11 doelpunten en 4 assists in 25 officiële wedstrijden. Er zou nog een andere Belgische ploeg interesse tonen, maar die is niet zo concreet. Volgens Nettavisen was het eerste bod van Club wel niet voldoende om de Hongaren te overtuigen, maar de onderhandelingen lopen nog steeds. Concrete cijfers werden niet gegeven.

Met de mogelijke komst van Nguen lijkt Club Brugge te anticiperen op het verdere verloop van de mercato. Siebe Schrijvers werd immers al aan OH Leuven verkocht en ook Emmanuel Dennis mikt op een vertrek. Extra opties op de flanken zou dus geen overbodige luxe zijn gezien het drukke wedstrijdschema. Bovendien kan de Noor eventueel ook in een centrale rol uit de voeten. Coach Philippe Clement benadrukte eerder al dat eventuele vertrekkers zo goed mogelijk vervangen zullen worden. En manager Vincent Mannaert liet begin dit kalenderjaar verstaan dat Club blijft speuren naar 'interessante opportuniteiten'.

LEES OOK: Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Club heeft nood aan een extra flankaanvaller ...

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

31
31
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

63
63
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

14
14
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

59
59
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

56
56
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

108
108
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

79
79
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

43
43
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

179
179
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

157
157
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

263
263
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

167
167
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

154
154
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

319
319
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

344
344
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

160
160
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

105
105
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

238
238
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

202
202
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

331
331
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws