'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

door
'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

Club Brugge sloeg al vroeg tijdens de transferperiode toe met de komst van Bas Dost en Stefano Denswil. Maar het huiswerk van Blauw-Zwart blijkt nog niet voorbij. Volgens de Noorse internetkrant Nettavisen zou de landskampioen namelijk doordrukken voor de komst van een nieuwe flankaanvaller.


Het medium stelt dat de Bruggelingen een 'hoog bod' hebben neergelegd op Tokmac Nguen. Deze voormalige jeugd-international van Noorwegen is momenteel één van de smaakmakers bij het Hongaarse Ferencvaros. Daar was hij in de voorbije maanden goed voor 11 doelpunten en 4 assists in 25 officiële wedstrijden. Er zou nog een andere Belgische ploeg interesse tonen, maar die is niet zo concreet. Volgens Nettavisen was het eerste bod van Club wel niet voldoende om de Hongaren te overtuigen, maar de onderhandelingen lopen nog steeds. Concrete cijfers werden niet gegeven.

Met de mogelijke komst van Nguen lijkt Club Brugge te anticiperen op het verdere verloop van de mercato. Siebe Schrijvers werd immers al aan OH Leuven verkocht en ook Emmanuel Dennis mikt op een vertrek. Extra opties op de flanken zou dus geen overbodige luxe zijn gezien het drukke wedstrijdschema. Bovendien kan de Noor eventueel ook in een centrale rol uit de voeten. Coach Philippe Clement benadrukte eerder al dat eventuele vertrekkers zo goed mogelijk vervangen zullen worden. En manager Vincent Mannaert liet begin dit kalenderjaar verstaan dat Club blijft speuren naar 'interessante opportuniteiten'.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Club heeft nood aan een extra flankaanvaller ...

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

9
9
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

103
103
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

314
314
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

180
180
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

207
207
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

88
88
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

666
666
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

333
333
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

267
267
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

335
335
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

405
405
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

375
375
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

432
432
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

400
400
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

318
318

Meer sportnieuws