'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

door
'Club Brugge legt hoog bod neer voor nieuwe flankaanvaller'

Club Brugge sloeg al vroeg tijdens de transferperiode toe met de komst van Bas Dost en Stefano Denswil. Maar het huiswerk van Blauw-Zwart blijkt nog niet voorbij. Volgens de Noorse internetkrant Nettavisen zou de landskampioen namelijk doordrukken voor de komst van een nieuwe flankaanvaller.


Het medium stelt dat de Bruggelingen een 'hoog bod' hebben neergelegd op Tokmac Nguen. Deze voormalige jeugd-international van Noorwegen is momenteel één van de smaakmakers bij het Hongaarse Ferencvaros. Daar was hij in de voorbije maanden goed voor 11 doelpunten en 4 assists in 25 officiële wedstrijden. Er zou nog een andere Belgische ploeg interesse tonen, maar die is niet zo concreet. Volgens Nettavisen was het eerste bod van Club wel niet voldoende om de Hongaren te overtuigen, maar de onderhandelingen lopen nog steeds. Concrete cijfers werden niet gegeven.

Met de mogelijke komst van Nguen lijkt Club Brugge te anticiperen op het verdere verloop van de mercato. Siebe Schrijvers werd immers al aan OH Leuven verkocht en ook Emmanuel Dennis mikt op een vertrek. Extra opties op de flanken zou dus geen overbodige luxe zijn gezien het drukke wedstrijdschema. Bovendien kan de Noor eventueel ook in een centrale rol uit de voeten. Coach Philippe Clement benadrukte eerder al dat eventuele vertrekkers zo goed mogelijk vervangen zullen worden. En manager Vincent Mannaert liet begin dit kalenderjaar verstaan dat Club blijft speuren naar 'interessante opportuniteiten'.

LEES OOK: Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club heeft nood aan een extra flankaanvaller ...

Meest recent

UCL: Waanzinnige stunt Bodo/Glimt, Leverkusen op rozen

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

18
18
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

103
103
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

207
207
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

512
512
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

150
150
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

44
44
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

159
159
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

18
18
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

115
115
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1236
1236
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

94
94
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

573
573
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

44
44
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

115
115
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

155
155
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

145
145
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

260
260
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

150
150
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

115
115
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

116
116
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

321
321
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

40
40
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

690
690
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

355
355

Meer sportnieuws