Preciado geeft uitleg over keuze voor Genk en de invloed van Nani

301 stemmen
Preciado geeft uitleg over keuze voor Genk en de invloed van Nani

KRC Genk wist Angelo Preciado weg te halen bij Independiente delle Valle. De speler kon ook naar Argentijnse, Braziliaanse en Spaanse clubs, maar hij koos voor een overstap naar België. De speler gaf tekst en uitleg tijdens zijn persvoorstelling.


"Ik ben heel blij om bij Genk te zijn en de eerste trainingen verliepen alvast goed. De ploegmaats hebben mij goed onthaald. Toen ik over de interesse van Genk hoorde, wist ik dat het een heel interessante en belangrijke club was in Europa."

"Waarom ik voor Genk koos? Het is een droom om naar Europa te komen, echt een unieke kans. Er waren ook aanbiedingen van Zuid-Amerikaanse topclubs. Het was de beste beslissing om naar Genk te komen, toch een topclub in België. Ik heb informatie opgezocht over de ploeg en kreeg ook de nodige info van mijn makelaar. Ze hebben een geweldige reputatie in het vormen van jonge spelers. Ik hoop in hun voetsporen te treden en hier door te groeien als voetballer en als mens. Daarnaast was er ook Edson Montana (ex-AA Gent, nvdr.) We speelden nog samen in dezelfde ploeg en hij vertelde goede zaken over de Belgische competitie", legt Preciado uit.


De speler zal uiteraard een aanpassingstijd nodig hebben, maar hij ziet een voordeel aan een transfer naar Europa. "Ik ben al een beetje aan de koude gewend. In Quito (waar hij woonde, nvdr.) kan het ook koud zijn (lacht). Het zal wel even aanpassen zijn in België, maar dat zal wel lukken. Dat ik in Ecuador soms op 3.000 meter hoogte speelde? Dat is een voordeel als je in Europa speelt, want ik recupereer daardoor wat sneller."

Opvolger van Maehle

Preciado koos voor het rugnummer 77, want zijn favoriete nummer 17 was al bezet (Patrik Hrosovsky, nvdr.). "Nani was mijn idool bij Manchester United en hij speelde met dat nummer", verklaart hij zijn voorliefde voor het nummer 17.

De aanvallende rechtsachter moet Joakim Maehle opvolgen, die jarenlang zeer sterk speelde. Hij hoorde van de vertrokken Deen. "Maehle is een goede speler en betekende veel voor de club. Hij was heel graag gezien binnen Genk. Ik hoop zo goed mogelijk in zijn voetsporen te treden. Mijn kwaliteiten? Ik ben een snelle en explosieve speler, tweevoetig en kan aardig dribbelen. Met het vertrouwen van de ploegmaats en de coach hoop ik mijn kwaliteiten ten dienste van de ploeg te kunnen stellen", besloot de goedlachse aanwinst.

Claudio Reulens in Genk

LEES OOK: De Conde slaat weer toe: Genk won de strijd om Preciado van vijf straffe clubs

Gaat hij meteen starten tegen Moeskroen?

Meest recent

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

63
63
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

17
17
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

55
55
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

109
109
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

165
165
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

212
212
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

61
61
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

45
45
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

223
223
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

85
85
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

267
267
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

259
259
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

69
69
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

519
519
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

66
66
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

174
174
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

339
339
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

63
63
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

164
164
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

304
304
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

48
48
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

132
132

Meer sportnieuws