Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

door
Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

Vanavond wordt zoals geweten de Gouden Schoen 2020 uitgereikt. Maar ook op de avond van de jaarlijkse uitreiking van de beste voetballer op de Belgische velden, stond er nog een duel geprogrammeerd in de Jupiler Pro League.

Één van de grote kandidaten op het kleinood kwam zelfs nog in actie. Want zo nam één van de grote favorieten voor De Gouden Schoen, Raphael Holzhauser, het met zijn club Beerschot op tegen Cercle Brugge in een inhaalduel. Dat gebeurde op Het Kiel, waar de thuisploeg voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens trachtte te winnen. 



Het was evenwel Cercle dat het best aan de wedstrijd begon. Beerschot moest ondergaan en de bezoekers kregen via Hazard ook een uitgelezen kans op de 0-1. Zijn poging strandde echter op de paal, en dat brak Cercle een minuut later wel érg zuur op. Aan de overkant kon Suzuki namelijk wel knap scoren, na een sublieme opening van de Oostenrijkse dirigent, Rapha Holzhauser. Meer spektakel viel er in de eerste helft evenwel niet meer te noteren, waardoor die 0-1 meteen ook de ruststand bleek.



Ook in de tweede helft veranderde het spelbeeld nauwelijks. Beerschot liet zich weinig zien, terwijl Cercle volop op zoek ging naar een gelijkmaker. Echt grote kansen konden er niet worden gecreëerd, waardoor de Antwerpenaren alsnog aan het langste eind leken te trekken. Een minuut voor het einde van de wedstrijd kregen de bezoekers echter toch loon naar werken. In extremis tekende Musaba namelijk alsnog voor een verdiende gelijkmaker en een 1-1 gelijkspel op het Kiel.

Scoreverloop:

(22') Suzuki 1-0
(89') Musaba 1-1



LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

🚀

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

8
8
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

121
121
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

260
260
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

43
43
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

80
80
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

219
219
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

362
362
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

238
238
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

182
182
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

65
65
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

207
207
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

172
172
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

68
68
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

351
351
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

298
298
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

539
539
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

353
353
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

848
848
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

132
132
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

654
654

Meer sportnieuws