Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

166 stemmen
Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

Vanavond wordt zoals geweten de Gouden Schoen 2020 uitgereikt. Maar ook op de avond van de jaarlijkse uitreiking van de beste voetballer op de Belgische velden, stond er nog een duel geprogrammeerd in de Jupiler Pro League.

Één van de grote kandidaten op het kleinood kwam zelfs nog in actie. Want zo nam één van de grote favorieten voor De Gouden Schoen, Raphael Holzhauser, het met zijn club Beerschot op tegen Cercle Brugge in een inhaalduel. Dat gebeurde op Het Kiel, waar de thuisploeg voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens trachtte te winnen. 



Het was evenwel Cercle dat het best aan de wedstrijd begon. Beerschot moest ondergaan en de bezoekers kregen via Hazard ook een uitgelezen kans op de 0-1. Zijn poging strandde echter op de paal, en dat brak Cercle een minuut later wel érg zuur op. Aan de overkant kon Suzuki namelijk wel knap scoren, na een sublieme opening van de Oostenrijkse dirigent, Rapha Holzhauser. Meer spektakel viel er in de eerste helft evenwel niet meer te noteren, waardoor die 0-1 meteen ook de ruststand bleek.



Ook in de tweede helft veranderde het spelbeeld nauwelijks. Beerschot liet zich weinig zien, terwijl Cercle volop op zoek ging naar een gelijkmaker. Echt grote kansen konden er niet worden gecreëerd, waardoor de Antwerpenaren alsnog aan het langste eind leken te trekken. Een minuut voor het einde van de wedstrijd kregen de bezoekers echter toch loon naar werken. In extremis tekende Musaba namelijk alsnog voor een verdiende gelijkmaker en een 1-1 gelijkspel op het Kiel.

Scoreverloop:

(22') Suzuki 1-0
(89') Musaba 1-1



LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

26
26
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

6
6
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

1
1
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

25
25
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

54
54
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

160
160
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

545
545
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

86
86
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

179
179
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

142
142
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

129
129
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

244
244
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

38
38
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

40
40
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

155
155
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

485
485
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

235
235
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

214
214
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

139
139
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

454
454
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

146
146
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26

Meer sportnieuws