Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

166 stemmen
Cercle graait verdiend punt mee bij Beerschot

Vanavond wordt zoals geweten de Gouden Schoen 2020 uitgereikt. Maar ook op de avond van de jaarlijkse uitreiking van de beste voetballer op de Belgische velden, stond er nog een duel geprogrammeerd in de Jupiler Pro League.

Één van de grote kandidaten op het kleinood kwam zelfs nog in actie. Want zo nam één van de grote favorieten voor De Gouden Schoen, Raphael Holzhauser, het met zijn club Beerschot op tegen Cercle Brugge in een inhaalduel. Dat gebeurde op Het Kiel, waar de thuisploeg voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens trachtte te winnen. 



Het was evenwel Cercle dat het best aan de wedstrijd begon. Beerschot moest ondergaan en de bezoekers kregen via Hazard ook een uitgelezen kans op de 0-1. Zijn poging strandde echter op de paal, en dat brak Cercle een minuut later wel érg zuur op. Aan de overkant kon Suzuki namelijk wel knap scoren, na een sublieme opening van de Oostenrijkse dirigent, Rapha Holzhauser. Meer spektakel viel er in de eerste helft evenwel niet meer te noteren, waardoor die 0-1 meteen ook de ruststand bleek.



Ook in de tweede helft veranderde het spelbeeld nauwelijks. Beerschot liet zich weinig zien, terwijl Cercle volop op zoek ging naar een gelijkmaker. Echt grote kansen konden er niet worden gecreëerd, waardoor de Antwerpenaren alsnog aan het langste eind leken te trekken. Een minuut voor het einde van de wedstrijd kregen de bezoekers echter toch loon naar werken. In extremis tekende Musaba namelijk alsnog voor een verdiende gelijkmaker en een 1-1 gelijkspel op het Kiel.

Scoreverloop:

(22') Suzuki 1-0
(89') Musaba 1-1



LEES OOK: Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

🚀

Verdiend punt voor Cercle?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

11
11
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

7
7
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

40
40
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

254
254
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

35
35
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

131
131
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

163
163
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

106
106
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

51
51
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

144
144
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

294
294
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

227
227
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

67
67
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

421
421
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws