'Neymar komt eerstdaags met groots toekomstnieuws'

298 stemmen
'Neymar komt eerstdaags met groots toekomstnieuws'

Neymar Jr gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Paris Saint-Germain. Maar een vertrek van de superster lijkt langer aan de orde in het Parc des Princes. Sinds zijn komst naar Frankrijk werd de Braziliaan voortdurend gelinkt aan een transfer, maar er lijkt een verlenging op komst.


Neymar vertrok in 2017 van FC Barcelona naar PSG. Al snel ging het gerucht dat de aanvaller spijt zou hebben, maar de hoge vraagprijs van de Franse topclub weerhield hem voortdurend van een terugkeer naar Lionel Messi en consorten. Juist in de fase dat PSG de prijs laat zakken, lijkt Neymar zijn plan van aanpak te wijzigen.

De aanvaller zou kenbaar hebben gemaakt dat hij zijn in 2022 aflopende contract tóch wil verlengen. Het Braziliaanse tv-station Esporte Interativo weet dat de gesprekken hierover goed verlopen en dat het de komende dagen al tot een akkoord zou kunnen komen.

De relatie met PSG-directeur Leonardo is een van de redenen om tot dit besluit over te gaan. Neymar zou simpelweg een stuk gelukkiger zijn in Parijs. Het is niet bekend of de ontwikkelingen rond Barcelona-ster Lionel Messi, die een aflopend contract heeft en is gelinkt aan PSG, daar nog een rol in speelt.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Denkt u dat Neymar ooit de Gouden Bal zal winnen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

45
45
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

16
16
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

105
105
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

68
68
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

160
160
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

122
122
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

839
839
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

59
59
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

351
351
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

173
173
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

554
554
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

644
644
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

76
76
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

144
144
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

757
757
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

90
90
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

68
68
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

162
162
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

122
122
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

114
114
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

98
98
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

147
147
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

49
49

Meer sportnieuws