'KV Mechelen heeft nieuwe spits gekozen'

door
'KV Mechelen heeft nieuwe spits gekozen'

KV Mechelen is op zoek naar versterking en de Maneblussers willen er vooral een nieuwe aanvaller bij. Hamdi Harbaoui werd al genoemd, maar de club kijkt ook naar andere pistes. Onder meer in Duitsland.

Het Belang van Limburg weet dat KV Mechelen graag Joao Klauss wil huren van Hoffenheim. Hij mocht dit seizoen nog maar vier keer invallen voor de Duitse club en zit dus stilaan op een zijspoor. Hoffenheim nam de aanvaller drie jaar geleden over van Gremio en verhuurde hem eerder al aan HJK Helsinki en LASK Linz. Bij die laatste club speelde hij vorig jaar sterk door 12 keer te scoren in 28 wedstrijden.

Een andere piste is de 29-jarige Oostenrijker Lukas Hinterseer. Hij is ook een invaller bij Hamburg, maar de voorgaande jaren deed hij het goed bij Hamburg en Bochum. Hij scoorde in de tweede Bundesliga toen 41 keer in 91 wedstrijden. Hinterseer is in de zomer einde contract en is ook international bij Oostenrijk. KV Mechelen zou hem ook liefst huren. De komende dagen komt er meer duidelijkheid over beide dossiers.

UPDATE 08/01
Zowel Klauss als Hinterseer blijven opties voor KV Mechelen, maar Gazet van Antwerpen meldt dat de kans toch het grootst is dat die eerste de nieuwe spits van Malinwa zal worden. KVM is aan het onderhandelen met Hoffenheim én met de speler over een tijdelijke overgang. Een akkoord is er evenwel nog niet, waardoor het voor Wouter Vrancken minstens tot volgende week wachten zal zijn voor hij over zijn nieuwe spits kan beschikken.

LEES OOK: 'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

Maakt KV Mechelen een goede keuze?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

0
0
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

36
36
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

90
90
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

36
36
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

126
126
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

126
126
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

327
327
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

211
211
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

380
380
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

174
174
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

367
367
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

74
74
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

536
536
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

780
780
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

100
100
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

88
88
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

156
156
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1630
1630
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

236
236
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1557
1557

Meer sportnieuws