Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

door
Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

Club Brugge heeft zijn mercato al goed ingezet met de komst van Bas Dost en wordt aan nog een aantal spraakmakende transfers genoemd. Daarbij lijkt Club ook in te zetten op oude bekenden, want onder meer Stefano Denswil en Abdoulay Diaby worden genoemd. Maar Blauw-Zwart zou er ook nog aan denken om een andere spraakmakende naam terug naar België te halen.


Volgens Sky Sport Italia denkt Club immers ook aan Ruslan Malinovskyi. De gewezen smaakmaker van KRC Genk trok in de zomer van 2019 voor 13,6 miljoen euro naar Atalanta, maar daar raakte hij niet verder dan een rol als luxe-invaller. Malinovskyi wil echter vaker spelen en denkt daarom aan een vertrek. Daar wil Club dus van profiteren. Zijn vrouw Roksana reageerde inmiddels wel via Instagram om de geruchten te ontkrachten.

UPDATE 03/01
De kans dat we Malinovskyi weldra terug op de Belgische velden kunnen bewonderen, is bijzonder klein. Zo meldt RTBF via de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, dat de middenvelder zelf geen trek heeft om in te gaan op een eventuele aanbieding van de Bruggelingen. Bovendien valt het te betwijfelen of eender welke Belgische ploeg in staat is om aan zijn salarisvoorwaarden te voldoen. Blauw-Zwart zou momenteel wel de enige concrete piste zijn, toch zijn de kansen van de West-Vlamingen zeer gering.

JOUW MENING TELT:
Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

144
144
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

36
36
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

49
49
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

105
105
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

165
165
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

711
711
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

94
94
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

402
402
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

89
89
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1205
1205
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

692
692
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

495
495
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1730
1730
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

751
751
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

650
650
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

519
519
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

151
151
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

100
100
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

576
576
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

203
203
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

426
426
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws