Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

door
Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

Club Brugge heeft zijn mercato al goed ingezet met de komst van Bas Dost en wordt aan nog een aantal spraakmakende transfers genoemd. Daarbij lijkt Club ook in te zetten op oude bekenden, want onder meer Stefano Denswil en Abdoulay Diaby worden genoemd. Maar Blauw-Zwart zou er ook nog aan denken om een andere spraakmakende naam terug naar België te halen.


Volgens Sky Sport Italia denkt Club immers ook aan Ruslan Malinovskyi. De gewezen smaakmaker van KRC Genk trok in de zomer van 2019 voor 13,6 miljoen euro naar Atalanta, maar daar raakte hij niet verder dan een rol als luxe-invaller. Malinovskyi wil echter vaker spelen en denkt daarom aan een vertrek. Daar wil Club dus van profiteren. Zijn vrouw Roksana reageerde inmiddels wel via Instagram om de geruchten te ontkrachten.

UPDATE 03/01
De kans dat we Malinovskyi weldra terug op de Belgische velden kunnen bewonderen, is bijzonder klein. Zo meldt RTBF via de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, dat de middenvelder zelf geen trek heeft om in te gaan op een eventuele aanbieding van de Bruggelingen. Bovendien valt het te betwijfelen of eender welke Belgische ploeg in staat is om aan zijn salarisvoorwaarden te voldoen. Blauw-Zwart zou momenteel wel de enige concrete piste zijn, toch zijn de kansen van de West-Vlamingen zeer gering.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

5
5
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

25
25
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

21
21
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

92
92
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

70
70
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

454
454
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

298
298
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

268
268
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

318
318
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

274
274
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

390
390
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

383
383
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

395
395
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

215
215
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

221
221
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

186
186
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

177
177
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

535
535
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

103
103
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

184
184
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

350
350

Meer sportnieuws