Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

door
Club verneemt belangrijk nieuws in dossier-Malinovskyi

Club Brugge heeft zijn mercato al goed ingezet met de komst van Bas Dost en wordt aan nog een aantal spraakmakende transfers genoemd. Daarbij lijkt Club ook in te zetten op oude bekenden, want onder meer Stefano Denswil en Abdoulay Diaby worden genoemd. Maar Blauw-Zwart zou er ook nog aan denken om een andere spraakmakende naam terug naar België te halen.


Volgens Sky Sport Italia denkt Club immers ook aan Ruslan Malinovskyi. De gewezen smaakmaker van KRC Genk trok in de zomer van 2019 voor 13,6 miljoen euro naar Atalanta, maar daar raakte hij niet verder dan een rol als luxe-invaller. Malinovskyi wil echter vaker spelen en denkt daarom aan een vertrek. Daar wil Club dus van profiteren. Zijn vrouw Roksana reageerde inmiddels wel via Instagram om de geruchten te ontkrachten.

UPDATE 03/01
De kans dat we Malinovskyi weldra terug op de Belgische velden kunnen bewonderen, is bijzonder klein. Zo meldt RTBF via de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, dat de middenvelder zelf geen trek heeft om in te gaan op een eventuele aanbieding van de Bruggelingen. Bovendien valt het te betwijfelen of eender welke Belgische ploeg in staat is om aan zijn salarisvoorwaarden te voldoen. Blauw-Zwart zou momenteel wel de enige concrete piste zijn, toch zijn de kansen van de West-Vlamingen zeer gering.

LEES OOK: 'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

20
20
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

11
11
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

107
107
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

38
38
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

185
185
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

99
99
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

58
58
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

55
55
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

90
90
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

66
66
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

163
163
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

58
58
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

348
348
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

230
230
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

689
689
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

383
383
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

422
422
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

569
569
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

719
719
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

160
160

Meer sportnieuws