'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

stemmen
'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

Andy Najar trok in 2020 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij kreeg er geen nieuw contract en trok naar Los Angeles FC. Een snelle terugkeer naar België is een optie.

Najar kwam acht keer in actie bij Los Angeles FC en de club heeft de Hondurees blijkbaar weer fit gekregen. Hij geraakte er ook geblesseerd, maar Los Angeles FC heeft na veelvuldig onderzoek de oorzaak gevonden voor zijn hamstringblessures. In de Verenigde Staten heeft de polyvalente speler zich de laatste weken weer klaargestoomd en kan hij na jarenlang blessureleed eindelijk weer hoopvol naar de toekomst kijken.

De 27-jarige Hondurees zag zijn privésituatie ondertussen wijzigen en wil daarom nog eens zijn kans wagen in Europa. Hij keert volgens onze bronnen het liefst terug naar België, waar hij zich 7,5 jaar bijzonder goed heeft gevoeld. Indien fit is Najar nog steeds een speler die voor een pak clubs een meerwaarde kan betekenen.

Voorlopig is er nog geen concrete interesse uit de Belgische competitie, maar de rechtspoot is vanaf 1 januari alvast transfervrij op te pikken. Najar speelde van 2012 tot 2020 voor Anderlecht en werkte in die periode 126 competitiewedstrijden af. In die periode werd hij zeer geliefd bij het publiek en won hij drie landstitels en drie supercups.

UPDATE 01/01

Onze redactie wist al te melden dat Andy Najar mogelijk zou kunnen terugkeren naar België, en volgens Zuid-Amerikaans media is dat ook effectief wat er zit aan te komen. Zo meldt Futbol Centroamérica namelijk dat Najar sowieso zal vertrekken bij Los Angeles, en België een grote optie is voor de ex-lieveling van Anderlecht. Zulte Waregem en Standard zouden volgens het medium interesse tonen om Najar terug naar de Jupiler Pro League te brengen. Een terugkeer naar Anderlecht lijkt momenteel dus geen optie te zijn.

LEES OOK: Exclusief interview met Najar

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
350

Zal hij een meerwaarde zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

9
9
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

7
7
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

44
44
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

70
70
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

153
153
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

126
126
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

236
236
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

76
76
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

213
213
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

181
181
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

151
151
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

276
276
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1118
1118
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

246
246
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

110
110
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

322
322
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

77
77
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

320
320
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

282
282
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

300
300
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

308
308
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

203
203
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

146
146
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

617
617
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

878
878

Meer sportnieuws