'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

door
'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

Andy Najar trok in 2020 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij kreeg er geen nieuw contract en trok naar Los Angeles FC. Een snelle terugkeer naar België is een optie.

Najar kwam acht keer in actie bij Los Angeles FC en de club heeft de Hondurees blijkbaar weer fit gekregen. Hij geraakte er ook geblesseerd, maar Los Angeles FC heeft na veelvuldig onderzoek de oorzaak gevonden voor zijn hamstringblessures. In de Verenigde Staten heeft de polyvalente speler zich de laatste weken weer klaargestoomd en kan hij na jarenlang blessureleed eindelijk weer hoopvol naar de toekomst kijken.

De 27-jarige Hondurees zag zijn privésituatie ondertussen wijzigen en wil daarom nog eens zijn kans wagen in Europa. Hij keert volgens onze bronnen het liefst terug naar België, waar hij zich 7,5 jaar bijzonder goed heeft gevoeld. Indien fit is Najar nog steeds een speler die voor een pak clubs een meerwaarde kan betekenen.

Voorlopig is er nog geen concrete interesse uit de Belgische competitie, maar de rechtspoot is vanaf 1 januari alvast transfervrij op te pikken. Najar speelde van 2012 tot 2020 voor Anderlecht en werkte in die periode 126 competitiewedstrijden af. In die periode werd hij zeer geliefd bij het publiek en won hij drie landstitels en drie supercups.

UPDATE 01/01

Onze redactie wist al te melden dat Andy Najar mogelijk zou kunnen terugkeren naar België, en volgens Zuid-Amerikaans media is dat ook effectief wat er zit aan te komen. Zo meldt Futbol Centroamérica namelijk dat Najar sowieso zal vertrekken bij Los Angeles, en België een grote optie is voor de ex-lieveling van Anderlecht. Zulte Waregem en Standard zouden volgens het medium interesse tonen om Najar terug naar de Jupiler Pro League te brengen. Een terugkeer naar Anderlecht lijkt momenteel dus geen optie te zijn.

LEES OOK: Exclusief interview met Najar

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Zal hij een meerwaarde zijn?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

19
19
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

21
21
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

12
12
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

92
92
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

53
53
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

85
85
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

84
84
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

107
107
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

188
188
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

223
223
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

486
486
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

170
170
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

84
84
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

127
127
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

125
125
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

333
333
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

239
239
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

369
369
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

199
199

Meer sportnieuws