'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

465
'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

Andy Najar trok in 2020 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij kreeg er geen nieuw contract en trok naar Los Angeles FC. Een snelle terugkeer naar België is een optie.

Najar kwam acht keer in actie bij Los Angeles FC en de club heeft de Hondurees blijkbaar weer fit gekregen. Hij geraakte er ook geblesseerd, maar Los Angeles FC heeft na veelvuldig onderzoek de oorzaak gevonden voor zijn hamstringblessures. In de Verenigde Staten heeft de polyvalente speler zich de laatste weken weer klaargestoomd en kan hij na jarenlang blessureleed eindelijk weer hoopvol naar de toekomst kijken.

De 27-jarige Hondurees zag zijn privésituatie ondertussen wijzigen en wil daarom nog eens zijn kans wagen in Europa. Hij keert volgens onze bronnen het liefst terug naar België, waar hij zich 7,5 jaar bijzonder goed heeft gevoeld. Indien fit is Najar nog steeds een speler die voor een pak clubs een meerwaarde kan betekenen.

Voorlopig is er nog geen concrete interesse uit de Belgische competitie, maar de rechtspoot is vanaf 1 januari alvast transfervrij op te pikken. Najar speelde van 2012 tot 2020 voor Anderlecht en werkte in die periode 126 competitiewedstrijden af. In die periode werd hij zeer geliefd bij het publiek en won hij drie landstitels en drie supercups.

UPDATE 01/01

Onze redactie wist al te melden dat Andy Najar mogelijk zou kunnen terugkeren naar België, en volgens Zuid-Amerikaans media is dat ook effectief wat er zit aan te komen. Zo meldt Futbol Centroamérica namelijk dat Najar sowieso zal vertrekken bij Los Angeles, en België een grote optie is voor de ex-lieveling van Anderlecht. Zulte Waregem en Standard zouden volgens het medium interesse tonen om Najar terug naar de Jupiler Pro League te brengen. Een terugkeer naar Anderlecht lijkt momenteel dus geen optie te zijn.

LEES OOK: Exclusief interview met Najar

LEES OOK: Beveren haalt uit, vertrekkers bij Cercle en Zulte Waregem

🚀

Zal hij een meerwaarde zijn?

Meest recent

Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

85
85
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

164
164
STVV zwaar onder de indruk: "Het blijft een machine"

Union SG won makkelijk met 0-3 van STVV. Daar deed Frédéric De Meyer toch enkele ...

87
87
Meedogenloze De Cat-ingreep na droomdebuut

Nathan De Cat kende een droomstart bij Hoffenheim, maar één week later ziet zijn ...

133
133
AA Gent laat alsnog een speler de club verlaten

AA Gent heeft nog een speler laten vertrekken. De Buffalo's bereikten een akkoord met het ...

61
61
Lommel stunt met transfer, vertrekker bij Club NXT

PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben nog zaken gedaan met Belgische clubs. De twee Nederlandse ploegen ...

55
55
Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

172
172
Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

28
28
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

253
253
Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Donderdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. Maar vlak voor ...

190
190
Tot víér last-minute vertrekkers Genk: oplossing Mirisola?

KRC Genk is bezig aan een erg drukke slotweek van de zomermercato. En de Limburgers zijn nog niet ...

459
459
Op de valreep: Anderlecht kondigt 10de zomeraanwinst aan

Woensdag om middernacht moet RSC Anderlecht zijn Europese spelerslijst binnen doen bij de UEFA. Vlak ...

842
842
Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

54
54
Union onder stoom: STVV krijgt pak voor de broek op Stayen

De motor van Union SG begint stilaan op volle toeren te draaien. Daags na de 3-0-thuisoverwinning ...

206
206
'Anderlecht helemaal los: transferakkoord van 7 miljoen'

RSC Anderlecht moet woensdag om middernacht zijn Europese spelerslijst binnen doen. Vlak voor die ...

580
580
Antwerp kondigt vertrekker aan; Cercle haalt Braziliaan

Donderdag om middernacht gaat de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden op slot. ...

112
112
Anderlecht verbaast met international: straffe deal in Ligue 1

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de transferperiode nog enkele versterkingen in huis halen. ...

511
511
Van Bommel vloekt mee: vier Duivelse transferdompers

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

348
348
Strijd om Gouden Stier: JPL-trainers voorspellen topschutter

Na de midweekmatchen van deze week zullen alle clubs in de Jupiler Pro League vier competitieduels ...

859
859
Antwerp drukt stempel: Antwerp flikt transferkoopje

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

392
392
‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Romelu Lukaku trok naar Fenerbahçe om opnieuw de onbetwiste nummer één te ...

895
895
'Anderlecht tast alsnog diep in de buidel voor creativiteit'

Anderlecht is nog zeer druk in de weer in het slot van de mercato. Helemaal bovenaan de verlanglijst ...

876
876
'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Dezer dagen verkoopt Club Brugge zijn jeugdproducten zeer duur, zelfs als ze amper of niet al in het ...

202
202
'Transfer Raskin om deze reden toch weer van de baan'

Dinsdagavond sloot de mercato in de Europese topcompetities zijn deuren en dat betekent dat onder ...

81
81
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking

Bij Anderlecht valt er naast het veld plots een opvallende naam te noteren. Terwijl de club zich ...

437
437

Meer sportnieuws