'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

door
'Najar dichtbij terugkeer naar JPL'

Andy Najar trok in 2020 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij kreeg er geen nieuw contract en trok naar Los Angeles FC. Een snelle terugkeer naar België is een optie.

Najar kwam acht keer in actie bij Los Angeles FC en de club heeft de Hondurees blijkbaar weer fit gekregen. Hij geraakte er ook geblesseerd, maar Los Angeles FC heeft na veelvuldig onderzoek de oorzaak gevonden voor zijn hamstringblessures. In de Verenigde Staten heeft de polyvalente speler zich de laatste weken weer klaargestoomd en kan hij na jarenlang blessureleed eindelijk weer hoopvol naar de toekomst kijken.

De 27-jarige Hondurees zag zijn privésituatie ondertussen wijzigen en wil daarom nog eens zijn kans wagen in Europa. Hij keert volgens onze bronnen het liefst terug naar België, waar hij zich 7,5 jaar bijzonder goed heeft gevoeld. Indien fit is Najar nog steeds een speler die voor een pak clubs een meerwaarde kan betekenen.

Voorlopig is er nog geen concrete interesse uit de Belgische competitie, maar de rechtspoot is vanaf 1 januari alvast transfervrij op te pikken. Najar speelde van 2012 tot 2020 voor Anderlecht en werkte in die periode 126 competitiewedstrijden af. In die periode werd hij zeer geliefd bij het publiek en won hij drie landstitels en drie supercups.

UPDATE 01/01

Onze redactie wist al te melden dat Andy Najar mogelijk zou kunnen terugkeren naar België, en volgens Zuid-Amerikaans media is dat ook effectief wat er zit aan te komen. Zo meldt Futbol Centroamérica namelijk dat Najar sowieso zal vertrekken bij Los Angeles, en België een grote optie is voor de ex-lieveling van Anderlecht. Zulte Waregem en Standard zouden volgens het medium interesse tonen om Najar terug naar de Jupiler Pro League te brengen. Een terugkeer naar Anderlecht lijkt momenteel dus geen optie te zijn.

LEES OOK: Exclusief interview met Najar

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zal hij een meerwaarde zijn?

Meest recent

De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

16
16
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

118
118
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

27
27
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

40
40
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

430
430
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

390
390
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

57
57
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

66
66
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1471
1471
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

140
140
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

206
206
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1140
1140
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

487
487
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

134
134
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

100
100
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

229
229
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

140
140

Meer sportnieuws