EXCLUSIEF Andy Najar: "Ik sta open voor een terugkeer naar België"

door
EXCLUSIEF Andy Najar:

Vorige week kon je lezen dat Andy Najar aast op een terugkeer naar België. Voetbalnieuws had een gesprek met de speler die sinds vandaag vrij elders kan tekenen. Najar spreekt over zijn verleden bij Anderlecht, zijn blessureleed en de toekomst.


Najar verliet Anderlecht in de zomer van 2019 om voor Los Angeles FC te gaan spelen. Hij kwam er acht keer in actie, maar werkte er al sinds een jaar aan zijn revalidatie. "Alles gaat goed met mij. Mijn periode in Los Angeles was een belangrijke tijd voor mij, zodat ik enkele zaken in mijn leven op een rijtje kon zetten en er kon werken aan mijn comeback. De mensen bij Los Angeles FC waren geweldig voor mij en ze hebben veel geïnvesteerd in mijn gezondheid. Ik voel mij fysiek en mentaal weer uitstekend en de club zocht tot in detail uit waar mijn problemen lagen. Ik heb met geweldige experten kunnen werken en ik ben Los Angeles zeer dankbaar voor mijn herstel", opent hij.

Najar ziet een terugkeer naar de Belgische velden zitten, zoals onze redactie eerder al aangaf. "Terug naar Anderlecht? Ik sta open voor een terugkeer naar België om opnieuw te beginnen", aldus Najar. Zulte Waregem is volgens onze bronnen een kandidaat.

Najar kende sterke jaren bij Anderlecht.

Memorabele partijen tegen Arsenal

De fans van Anderlecht zullen Najar een warm hart toedragen, want hij speelde er 7,5 jaar. De technisch vaardige rechterflankspeler heeft zelfs een tattoo van RSCA en kijkt met plezier terug op zijn vele jaren in Brussel. "Anderlecht zal altijd één van de mooiste herinneringen uit mijn voetbalcarrière blijven. Ik wens hen enkel het allerbeste toe en ik hoop dat ze terug het niveau gaan halen wat bij de club hoort. Anderlecht hoort thuis aan de top van het klassement."

"Ik zal de trofeeën die ik er won en mijn ex-ploegmaats nooit vergeten. Mijn mooiste moment? Mijn doelpunt tegen Arsenal (RSCA verloor toen in de Champions League met 1-2 nadat Najar RSCA op 1-0 had gebracht, nvdr.) zal ik altijd koesteren. Die 3-3 op het veld van Arsenal was ook geweldig, we kenden toen een geweldige periode", besluit Najar.

Claudio Reulens

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Moet RSCA hem terughalen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

216
216
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

176
176
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

181
181
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

287
287
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

390
390
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

249
249
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

575
575
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

199
199
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

33
33
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

550
550
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1327
1327
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

418
418
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

398
398
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

294
294
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

522
522
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

367
367
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

403
403
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3113
3113
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

799
799
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

485
485
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

368
368

Meer sportnieuws