EXCLUSIEF Andy Najar: "Ik sta open voor een terugkeer naar België"

386 stemmen
EXCLUSIEF Andy Najar:

Vorige week kon je lezen dat Andy Najar aast op een terugkeer naar België. Voetbalnieuws had een gesprek met de speler die sinds vandaag vrij elders kan tekenen. Najar spreekt over zijn verleden bij Anderlecht, zijn blessureleed en de toekomst.


Najar verliet Anderlecht in de zomer van 2019 om voor Los Angeles FC te gaan spelen. Hij kwam er acht keer in actie, maar werkte er al sinds een jaar aan zijn revalidatie. "Alles gaat goed met mij. Mijn periode in Los Angeles was een belangrijke tijd voor mij, zodat ik enkele zaken in mijn leven op een rijtje kon zetten en er kon werken aan mijn comeback. De mensen bij Los Angeles FC waren geweldig voor mij en ze hebben veel geïnvesteerd in mijn gezondheid. Ik voel mij fysiek en mentaal weer uitstekend en de club zocht tot in detail uit waar mijn problemen lagen. Ik heb met geweldige experten kunnen werken en ik ben Los Angeles zeer dankbaar voor mijn herstel", opent hij.

Najar ziet een terugkeer naar de Belgische velden zitten, zoals onze redactie eerder al aangaf. "Terug naar Anderlecht? Ik sta open voor een terugkeer naar België om opnieuw te beginnen", aldus Najar. Zulte Waregem is volgens onze bronnen een kandidaat.

Najar kende sterke jaren bij Anderlecht.

Memorabele partijen tegen Arsenal

De fans van Anderlecht zullen Najar een warm hart toedragen, want hij speelde er 7,5 jaar. De technisch vaardige rechterflankspeler heeft zelfs een tattoo van RSCA en kijkt met plezier terug op zijn vele jaren in Brussel. "Anderlecht zal altijd één van de mooiste herinneringen uit mijn voetbalcarrière blijven. Ik wens hen enkel het allerbeste toe en ik hoop dat ze terug het niveau gaan halen wat bij de club hoort. Anderlecht hoort thuis aan de top van het klassement."

"Ik zal de trofeeën die ik er won en mijn ex-ploegmaats nooit vergeten. Mijn mooiste moment? Mijn doelpunt tegen Arsenal (RSCA verloor toen in de Champions League met 1-2 nadat Najar RSCA op 1-0 had gebracht, nvdr.) zal ik altijd koesteren. Die 3-3 op het veld van Arsenal was ook geweldig, we kenden toen een geweldige periode", besluit Najar.

Claudio Reulens

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Moet RSCA hem terughalen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

90
90
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

80
80
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

75
75
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

111
111
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

143
143
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

116
116
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

370
370
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

241
241
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

773
773
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

380
380
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

341
341
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

523
523
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2191
2191
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

187
187

Meer sportnieuws