EXCLUSIEF Andy Najar: "Ik sta open voor een terugkeer naar België"

386 stemmen
EXCLUSIEF Andy Najar:

Vorige week kon je lezen dat Andy Najar aast op een terugkeer naar België. Voetbalnieuws had een gesprek met de speler die sinds vandaag vrij elders kan tekenen. Najar spreekt over zijn verleden bij Anderlecht, zijn blessureleed en de toekomst.


Najar verliet Anderlecht in de zomer van 2019 om voor Los Angeles FC te gaan spelen. Hij kwam er acht keer in actie, maar werkte er al sinds een jaar aan zijn revalidatie. "Alles gaat goed met mij. Mijn periode in Los Angeles was een belangrijke tijd voor mij, zodat ik enkele zaken in mijn leven op een rijtje kon zetten en er kon werken aan mijn comeback. De mensen bij Los Angeles FC waren geweldig voor mij en ze hebben veel geïnvesteerd in mijn gezondheid. Ik voel mij fysiek en mentaal weer uitstekend en de club zocht tot in detail uit waar mijn problemen lagen. Ik heb met geweldige experten kunnen werken en ik ben Los Angeles zeer dankbaar voor mijn herstel", opent hij.

Najar ziet een terugkeer naar de Belgische velden zitten, zoals onze redactie eerder al aangaf. "Terug naar Anderlecht? Ik sta open voor een terugkeer naar België om opnieuw te beginnen", aldus Najar. Zulte Waregem is volgens onze bronnen een kandidaat.

Najar kende sterke jaren bij Anderlecht.

Memorabele partijen tegen Arsenal

De fans van Anderlecht zullen Najar een warm hart toedragen, want hij speelde er 7,5 jaar. De technisch vaardige rechterflankspeler heeft zelfs een tattoo van RSCA en kijkt met plezier terug op zijn vele jaren in Brussel. "Anderlecht zal altijd één van de mooiste herinneringen uit mijn voetbalcarrière blijven. Ik wens hen enkel het allerbeste toe en ik hoop dat ze terug het niveau gaan halen wat bij de club hoort. Anderlecht hoort thuis aan de top van het klassement."

"Ik zal de trofeeën die ik er won en mijn ex-ploegmaats nooit vergeten. Mijn mooiste moment? Mijn doelpunt tegen Arsenal (RSCA verloor toen in de Champions League met 1-2 nadat Najar RSCA op 1-0 had gebracht, nvdr.) zal ik altijd koesteren. Die 3-3 op het veld van Arsenal was ook geweldig, we kenden toen een geweldige periode", besluit Najar.

Claudio Reulens

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Moet RSCA hem terughalen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

22
22
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

240
240
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

259
259
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

524
524
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

79
79
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

270
270
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

101
101
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

52
52
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

90
90
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

83
83
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

246
246
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

293
293
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

388
388
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

412
412
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

411
411
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

160
160
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

191
191
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

423
423
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

476
476
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

106
106
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

216
216
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129

Meer sportnieuws