Club Brugge won makkelijk met 3-0 van een zeer gehavend KAS Eupen. Noa Lang was nog maar eens de beste Bruggeling en Hans Vanaken pakte rood, na een moeizame partij van de Gouden Schoen.
Philippe Clement zag Noa Lang ondertussen al vijf keer scoren en drie assists leveren. Tegen Eupen was hij met twee doelpunten en een assist de grote man. Clement was uiteraard een tevreden trainer. "Lang heeft het fantastisch gedaan. We hadden vooraf besproken hoe de doelman uitkwam en Noa is een snelle student", zei hij aan Sporza.
Vanaken pakte een rode kaart, maar daar tilde Clement niet al te zwaar aan. "De rode kaart voor Vanaken was ongelukkig. Hij wou naar de bal gaan, maar Beck was een fractie sneller en tackelt onder zijn voet door. Er was geen enkele intentie om een fout te maken", besloot de trainer van Blauw-Zwart.
LEES OOK:
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."