Maandagnamiddag werd het speelschema voor de Play-Offs bekend gemaakt. Ondanks hun vrije dag vielen er een paar reacties te sprokkelen op de loting vanuit het kamp van
Club Brugge.
"Het belangrijkste voor mij is dat we starten en eindigen met een thuismatch", laat technisch directeur Arnar Gretarsson aan de webredactie van Club Brugge weten. "Als we de eerste match winnend kunnen afsluiten, kunnen we daarop voortbouwen. Een goede start is essentieel, daarna bekijken we het match per match. We eindigen ook thuis, wat ook een voordeel is. Alles hangt af van onze start."
"Ik ben blij dat we op Paasmaandag starten," laat topschutter Carlos Bacca vanuit Colombia weten. "Dat geeft me wat meer recuperatietijd na de reis uit Zuid-Amerika. Deze interlands zullen mij helpen om me optimaal voor te bereiden op de Play-Offs. Het is leuk om thuis te kunnen beginnen. Als we een goeie start nemen, is alles mogelijk!"
Het laatste woord is voor centrale verdediger Oscar Duarte, die vooral uitkijkt naar de wedstrijd tegen Standard: "Zo'n toppers zijn altijd iets speciaals. Dat we thuis mogen beginnen is sowieso een voordeel."
LEES OOK:
Opmerkelijk transferadvies: "Koop Tresoldi niet!"