Lille OSC heeft een nieuwe eigenaar en Gérard Lopez verliet de club. Dat was een grote domper voor Moeskroen, want hij was de man achter de samenwerking tussen de twee clubs. Moeskroen gaf tekst en uitleg.
Les Hurlus laten in een persbericht weten dat Gérard Lopez bij de club blijft. Hij zal het project bij Moeskroen verder zetten en de man aanziet de Belgische competitie als een goede plaats om jonge spelers op te leiden. Hij blijft dus bij de Henegouwers.
Moeskroen is wel niet spraakzaam over de samenwerking met Lille OSC. De club laat weten dat de samenwerking nog tot medio 2021 loopt. De kans is bijzonder groot dat er geen verlenging zal komen, waardoor Moeskroen mogelijk een andere partner moet zoeken.
LEES OOK:
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’