Heel wat Belgische spelers hebben momenteel geen club. Door corona is het een heel stuk moeilijker geworden om een club te vinden. Eén speler heeft zijn conclusies getrokken.
Tom Muyters heeft via Instagram aangekondigd dat hij stopt met profvoetbal. Muyters is 36 jaar en speelde in zijn carrière voor MVV, PSV, KVSK United, STVV, Zulte Waregem, FC Eindhoven, Excelsior, Samsunspor en Roda JC. Sinds afgelopen zomer zat hij zonder contract.
"Na een carrière van 20 jaar als profkeeper heb ik besloten om te stoppen en mij op andere uitdagingen te richten voor de toekomst. Het voetbal heeft me gemaakt tot wie ik nu ben. De passie en drive die er al van kinds af aan in zitten, wil ik nu overbrengen aan de jeugd. Daarom ben ik de afgelopen maanden druk bezig geweest om de Muyters Academy keepersschool op te starten. Hiermee wil ik mijn ervaring en kennis delen met een nieuwe generatie keepers. Ik heb ontzettend veel zin in dit nieuwe avontuur!"
🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:
Kende hij een mooie carrière?
Claudio Reulens