Santi Cazorla heeft er alle vertrouwen in dat Arsenal door de overwinning op Bayern München woensdag weer op het goede pad zit. De Londenaren waren in de Allianz Arena met 2-0 te sterk voor de Duitsers en het scheelde niks of Arsenal was doorgedrongen tot de laatste acht van de Champions League.
De Spaanse smaakmaker bij Arsenal denkt dat deze overwinning hen veel vertrouwen geeft. "We hebben laten zien dat we tegen één van de favorieten voor de Champions League kunnen winnen. En dat in hun stadion", begint Cazorla op de clubwebsite. "We moeten deze wedstrijd gebruiken als een voorbeeld voor de toekomst en proberen vanaf nu altijd zo te spelen als tegen Bayern."
Zaterdag om 16.00 uur nemen
The Gunners het op tegen Swansea City. Volgens de middenvelder annex aanvaller is dat geen gemakkelijk duel. "Zij hebben een sterk team, maar we moeten vooral oppassen voor Michu. Ik ken hem nog van vroeger en hij is een speler die het verschil kan maken. Hij heeft al veel doelpunten gemaakt", aldus de Spanjaard. "Het gaat een moeilijke wedstrijd worden. Zij spelen heel goed voetbal en de trainer Michael Laudrup heeft een filosofie waar de supporters van houden."
LEES OOK:
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'