Genk baalt: "Wedstrijdleiding niet klaar voor zo'n match"

door
Genk baalt:

KRC Genk zag zijn zegereeks in de Jupiler Pro League vrijdagavond tot een einde komen. De Limburgers, die hun leidersplaats zondag kunnen kwijtspelen aan Club Brugge, verloren immers met 1-0 op het veld Anderlecht. Achteraf kwam er vanuit het Genkse kamp wel wat kritiek op de wedstrijdleiding.


De spelers en trainer die de pers te woord stonden, legden de oorzaak voor deze nederlaag wel degelijk bij zichzelf: in vergelijking met de vorige weken was het spel gewoonweg niet goed genoeg. Maar ook over de arbitrage onder leiding van ref Nathan Verboomen heerste heel wat onvrede. Coach John van den Brom claimde bijvoorbeeld dat Genk twee penalty's had kunnen/moeten krijgen. Aanvoerder Danny Vukovic vond dan weer dat de fiftyfifty-beslissingen telkens in het voordeel van de thuisploeg werden gefloten.

Van den Brom was dan ook duidelijk in zijn conclusie op de persbabbel achteraf: volgens hem was de wedstrijdleiding niet klaar voor dit soort topwedstrijden. "Zet me nu niet af als Calimero, maar je moet wel de dingen blijven benoemen zoals ze zijn. Zelfs op dit podium, mét de VAR, kan het blijkbaar nog steeds... Het klopt dat wij nog veel werk hebben, maar dat hebben zij ook. De arbitrage moet klaar zijn voor zo’n matchen en dat was ze niet", werd hij geciteerd bij HLN.

LEES OOK: De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Vond u de wedstrijdleiding correct fluiten?

Meest recent

'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

17
17
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

153
153
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

122
122
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

158
158
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

235
235
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

107
107
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

306
306
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

205
205
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

301
301
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

547
547
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

373
373
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

137
137
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

158
158
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

298
298
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

824
824
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

342
342
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

77
77
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

347
347
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

129
129
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

592
592
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

134
134
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

268
268
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

215
215
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

449
449
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

399
399

Meer sportnieuws