Als het aan Dirk Kuyt ligt, zou hij in de volgende ronde van de Europa League graag tegen een Engelse club spelen. De Nederlandse aanvaller van Fenerbahçe denkt dat de kans groot is dat zijn ploeg daadwerkelijk tegen een Engelse club zal spelen.
"Op dit punt weet je dat je alleen nog maar tegen moeilijke tegenstanders kunt spelen", aldus Kuyt op het digitale thuis van de UEFA. "Als het aan mij ligt, treffen we een Engels team. Ik hoorde dat er drie Engelse teams door zijn gegaan, dus de kans is groot dat we tegen een van die ploegen komen."
"Ik weet dat de finale dit jaar gespeeld zal worden in Amsterdam en voor mij als Nederlander is dat natuurlijk een extra motivatie. We zijn daar echter nog niet. We moeten het per wedstrijd gaan bekijken", zo besloot de aanvallend ingestelde speler zijn verhaal.