Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

door
Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

De resultaten in de Champions League mogen gezien worden, maar over het algemeen blijft Club Brugge toch wat onder de verwachtingen dit seizoen. Vooral het gebrek aan scorend vermogen bij de spitsen was de voorbije maanden schrijnend. Maar manager Vincent Mannaert bevestigt tegenover Het Nieuwsblad dat er aan een oplossing gewerkt wordt.


Woensdag tegen Zenit Sint-Petersburg werd Charles De Ketelaere met succes als diepste man uitgespeeld. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verklaarde coach Philippe Clement echter dat hij het goudhaantje pas optimaal ziet renderen als hij rond een echte 'nummer 9' kan worden uitgespeeld. Maar de huidige spitsen presteren gewoonweg te ondermaats. En dat is ook het bestuur niet ontgaan. In een uitgebreid gesprek met de krant Het Nieuwsblad laat Mannaert dan ook weten dat de zoektocht naar een nieuwe spits, die als sinds afgelopen zomer loopt, nog niet gestopt is. Het is bij Club de bedoeling om in januari te versterken waar het kan en de spits-positie hoort daar volgens Mannaert zeker bij.

Dat zal blij Clement ongetwijfeld als muziek in de oren klinken, al is het nog niet bekend wie momenteel de doelwitten zijn. Concrete namen noemen deed de manager in ieder geval niet. In de afgelopen weken werd wel al de piste-Ally Samatta aangehaald. De Tanzaniaan werkte bij KRC Genk al succesvol samen met Clement en Mannaert bevestigt ook dat hij afgelopen zomer concreet in beeld was. Samatta koos toen echter voor een huurbeurt aan Fenerbahce. En Turkse bronnen meldden eerder al dat de grootmacht uit Istanbul niet van plan is om de samenwerking vroegtijdig stop te zetten, waardoor Blauw-Zwart dus andere pistes zal moeten bewandelen.

LEES OOK: Tien scorende targetspitsen voor Club Brugge

LEES OOK: 'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Loopt er in de Jupiler Pro League momenteel een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

13
13
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

81
81
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

157
157
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

69
69
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

33
33
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

130
130
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

118
118
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

62
62
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

194
194
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

120
120
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

184
184
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

141
141
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

79
79
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

210
210
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

92
92
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

153
153
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

295
295
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

320
320
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

666
666
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

460
460
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

264
264
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

417
417
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

119
119
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

86
86

Meer sportnieuws