Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

door
Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

De resultaten in de Champions League mogen gezien worden, maar over het algemeen blijft Club Brugge toch wat onder de verwachtingen dit seizoen. Vooral het gebrek aan scorend vermogen bij de spitsen was de voorbije maanden schrijnend. Maar manager Vincent Mannaert bevestigt tegenover Het Nieuwsblad dat er aan een oplossing gewerkt wordt.


Woensdag tegen Zenit Sint-Petersburg werd Charles De Ketelaere met succes als diepste man uitgespeeld. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verklaarde coach Philippe Clement echter dat hij het goudhaantje pas optimaal ziet renderen als hij rond een echte 'nummer 9' kan worden uitgespeeld. Maar de huidige spitsen presteren gewoonweg te ondermaats. En dat is ook het bestuur niet ontgaan. In een uitgebreid gesprek met de krant Het Nieuwsblad laat Mannaert dan ook weten dat de zoektocht naar een nieuwe spits, die als sinds afgelopen zomer loopt, nog niet gestopt is. Het is bij Club de bedoeling om in januari te versterken waar het kan en de spits-positie hoort daar volgens Mannaert zeker bij.

Dat zal blij Clement ongetwijfeld als muziek in de oren klinken, al is het nog niet bekend wie momenteel de doelwitten zijn. Concrete namen noemen deed de manager in ieder geval niet. In de afgelopen weken werd wel al de piste-Ally Samatta aangehaald. De Tanzaniaan werkte bij KRC Genk al succesvol samen met Clement en Mannaert bevestigt ook dat hij afgelopen zomer concreet in beeld was. Samatta koos toen echter voor een huurbeurt aan Fenerbahce. En Turkse bronnen meldden eerder al dat de grootmacht uit Istanbul niet van plan is om de samenwerking vroegtijdig stop te zetten, waardoor Blauw-Zwart dus andere pistes zal moeten bewandelen.

LEES OOK: Tien scorende targetspitsen voor Club Brugge

LEES OOK: ‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Loopt er in de Jupiler Pro League momenteel een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

31
31
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

18
18
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

20
20
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

27
27
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

86
86
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

187
187
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

343
343
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

255
255
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

405
405
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws