Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

1205
Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

De resultaten in de Champions League mogen gezien worden, maar over het algemeen blijft Club Brugge toch wat onder de verwachtingen dit seizoen. Vooral het gebrek aan scorend vermogen bij de spitsen was de voorbije maanden schrijnend. Maar manager Vincent Mannaert bevestigt tegenover Het Nieuwsblad dat er aan een oplossing gewerkt wordt.


Woensdag tegen Zenit Sint-Petersburg werd Charles De Ketelaere met succes als diepste man uitgespeeld. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verklaarde coach Philippe Clement echter dat hij het goudhaantje pas optimaal ziet renderen als hij rond een echte 'nummer 9' kan worden uitgespeeld. Maar de huidige spitsen presteren gewoonweg te ondermaats. En dat is ook het bestuur niet ontgaan. In een uitgebreid gesprek met de krant Het Nieuwsblad laat Mannaert dan ook weten dat de zoektocht naar een nieuwe spits, die als sinds afgelopen zomer loopt, nog niet gestopt is. Het is bij Club de bedoeling om in januari te versterken waar het kan en de spits-positie hoort daar volgens Mannaert zeker bij.

Dat zal blij Clement ongetwijfeld als muziek in de oren klinken, al is het nog niet bekend wie momenteel de doelwitten zijn. Concrete namen noemen deed de manager in ieder geval niet. In de afgelopen weken werd wel al de piste-Ally Samatta aangehaald. De Tanzaniaan werkte bij KRC Genk al succesvol samen met Clement en Mannaert bevestigt ook dat hij afgelopen zomer concreet in beeld was. Samatta koos toen echter voor een huurbeurt aan Fenerbahce. En Turkse bronnen meldden eerder al dat de grootmacht uit Istanbul niet van plan is om de samenwerking vroegtijdig stop te zetten, waardoor Blauw-Zwart dus andere pistes zal moeten bewandelen.

LEES OOK: Tien scorende targetspitsen voor Club Brugge

LEES OOK: Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Loopt er in de Jupiler Pro League momenteel een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

129
129
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

292
292
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

654
654
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

155
155
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

356
356
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

670
670
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

251
251
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws