Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

door
Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

De resultaten in de Champions League mogen gezien worden, maar over het algemeen blijft Club Brugge toch wat onder de verwachtingen dit seizoen. Vooral het gebrek aan scorend vermogen bij de spitsen was de voorbije maanden schrijnend. Maar manager Vincent Mannaert bevestigt tegenover Het Nieuwsblad dat er aan een oplossing gewerkt wordt.


Woensdag tegen Zenit Sint-Petersburg werd Charles De Ketelaere met succes als diepste man uitgespeeld. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verklaarde coach Philippe Clement echter dat hij het goudhaantje pas optimaal ziet renderen als hij rond een echte 'nummer 9' kan worden uitgespeeld. Maar de huidige spitsen presteren gewoonweg te ondermaats. En dat is ook het bestuur niet ontgaan. In een uitgebreid gesprek met de krant Het Nieuwsblad laat Mannaert dan ook weten dat de zoektocht naar een nieuwe spits, die als sinds afgelopen zomer loopt, nog niet gestopt is. Het is bij Club de bedoeling om in januari te versterken waar het kan en de spits-positie hoort daar volgens Mannaert zeker bij.

Dat zal blij Clement ongetwijfeld als muziek in de oren klinken, al is het nog niet bekend wie momenteel de doelwitten zijn. Concrete namen noemen deed de manager in ieder geval niet. In de afgelopen weken werd wel al de piste-Ally Samatta aangehaald. De Tanzaniaan werkte bij KRC Genk al succesvol samen met Clement en Mannaert bevestigt ook dat hij afgelopen zomer concreet in beeld was. Samatta koos toen echter voor een huurbeurt aan Fenerbahce. En Turkse bronnen meldden eerder al dat de grootmacht uit Istanbul niet van plan is om de samenwerking vroegtijdig stop te zetten, waardoor Blauw-Zwart dus andere pistes zal moeten bewandelen.

LEES OOK: Tien scorende targetspitsen voor Club Brugge

LEES OOK: 'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Loopt er in de Jupiler Pro League momenteel een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

5
5
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

8
8
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

6
6
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

366
366
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

218
218
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

71
71
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

41
41
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

99
99
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

164
164
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

75
75
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

240
240
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

126
126
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

220
220
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

258
258
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

191
191
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

55
55
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

101
101
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

358
358
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

204
204
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

287
287
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

518
518
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194

Meer sportnieuws