Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

door
Transferplan bevestigt: Clement krijgt gewenste aanwinst

De resultaten in de Champions League mogen gezien worden, maar over het algemeen blijft Club Brugge toch wat onder de verwachtingen dit seizoen. Vooral het gebrek aan scorend vermogen bij de spitsen was de voorbije maanden schrijnend. Maar manager Vincent Mannaert bevestigt tegenover Het Nieuwsblad dat er aan een oplossing gewerkt wordt.


Woensdag tegen Zenit Sint-Petersburg werd Charles De Ketelaere met succes als diepste man uitgespeeld. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag verklaarde coach Philippe Clement echter dat hij het goudhaantje pas optimaal ziet renderen als hij rond een echte 'nummer 9' kan worden uitgespeeld. Maar de huidige spitsen presteren gewoonweg te ondermaats. En dat is ook het bestuur niet ontgaan. In een uitgebreid gesprek met de krant Het Nieuwsblad laat Mannaert dan ook weten dat de zoektocht naar een nieuwe spits, die als sinds afgelopen zomer loopt, nog niet gestopt is. Het is bij Club de bedoeling om in januari te versterken waar het kan en de spits-positie hoort daar volgens Mannaert zeker bij.

Dat zal blij Clement ongetwijfeld als muziek in de oren klinken, al is het nog niet bekend wie momenteel de doelwitten zijn. Concrete namen noemen deed de manager in ieder geval niet. In de afgelopen weken werd wel al de piste-Ally Samatta aangehaald. De Tanzaniaan werkte bij KRC Genk al succesvol samen met Clement en Mannaert bevestigt ook dat hij afgelopen zomer concreet in beeld was. Samatta koos toen echter voor een huurbeurt aan Fenerbahce. En Turkse bronnen meldden eerder al dat de grootmacht uit Istanbul niet van plan is om de samenwerking vroegtijdig stop te zetten, waardoor Blauw-Zwart dus andere pistes zal moeten bewandelen.

LEES OOK: Tien scorende targetspitsen voor Club Brugge

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Loopt er in de Jupiler Pro League momenteel een geschikte spits voor Club rond?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

9
9
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

26
26
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

12
12
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

19
19
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

41
41
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

145
145
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

294
294
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

152
152
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

114
114
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

547
547
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

799
799
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

65
65
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

297
297
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

543
543
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

434
434
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

548
548
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

656
656
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

363
363
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

610
610
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

462
462
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

249
249
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

550
550
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws