Clement klaar en duidelijk over toekomst Okereke

door
Clement klaar en duidelijk over toekomst Okereke

Club Brugge maakte woensdag indruk met een 3-0-zege tegen Zenit Sint-Petersburg, vooral Charles De Ketelaere en Noa Lang lieten zich opmerken in Europa. Van de 'echte spitsen' was echter amper sprake bij Blauw-Zwart. Zowel David Okereke als Michael Krmencik zijn volgens heel wat kenners definitief afgeschreven als diepste man bij de landskampioen.


Het duo kostte nochtans een slordige 15 miljoen euro, maar presteert al een tijdje ondermaats. Zeker Krmencik lijkt na een jaartje alweer op weg naar de uitgang. Al wil coach Philippe Clement hen nog niet definitief afschrijven. "We zijn met iedereen hard aan het werken. En bij elke speler kan het met periodes op en af gaan. Het is nu aan die spelers zelf om heel hard te trainen en te bewijzen dat ze bij die elf starters willen zijn", klonk het op de persbabbel van vrijdagmiddag.

Waar Krmencik mogelijk snel weer vertrekt, is er voor Okereke wel nog hoop. Al gaf Clement toe dat hij in de 23-jarige Nigeriaan vooral een toekomst ziet als flankspeler. "David heeft goed gespeeld in de spits tegen aanvallende ploegen, waarbij hij gebruik kon maken van de ruimte. Tegen ploegen die een laag blok en mandekking hanteren heeft hij het veel moeilijker gehad. Dus gezien de manier waarop de meeste ploegen tegen ons spelen, zie ik hem eerder op de flank dan als diepe spits. Dat is ook een evolutie tegenover een jaar geleden."

LEES OOK: Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Club Brugge moet in januari absoluut een nieuwe spits aantrekken ...

Meest recent

Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

0
0
'Transferwending Anderlecht: totale ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

15
15
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

60
60
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

260
260
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

33
33
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

267
267
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

109
109
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

93
93
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

204
204
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

237
237
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

268
268
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

331
331
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

285
285
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

393
393
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

86
86
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

127
127
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

297
297
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

84
84
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

65
65
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

74
74
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29

Meer sportnieuws