Clement klaar en duidelijk over toekomst Okereke

door
Clement klaar en duidelijk over toekomst Okereke

Club Brugge maakte woensdag indruk met een 3-0-zege tegen Zenit Sint-Petersburg, vooral Charles De Ketelaere en Noa Lang lieten zich opmerken in Europa. Van de 'echte spitsen' was echter amper sprake bij Blauw-Zwart. Zowel David Okereke als Michael Krmencik zijn volgens heel wat kenners definitief afgeschreven als diepste man bij de landskampioen.


Het duo kostte nochtans een slordige 15 miljoen euro, maar presteert al een tijdje ondermaats. Zeker Krmencik lijkt na een jaartje alweer op weg naar de uitgang. Al wil coach Philippe Clement hen nog niet definitief afschrijven. "We zijn met iedereen hard aan het werken. En bij elke speler kan het met periodes op en af gaan. Het is nu aan die spelers zelf om heel hard te trainen en te bewijzen dat ze bij die elf starters willen zijn", klonk het op de persbabbel van vrijdagmiddag.

Waar Krmencik mogelijk snel weer vertrekt, is er voor Okereke wel nog hoop. Al gaf Clement toe dat hij in de 23-jarige Nigeriaan vooral een toekomst ziet als flankspeler. "David heeft goed gespeeld in de spits tegen aanvallende ploegen, waarbij hij gebruik kon maken van de ruimte. Tegen ploegen die een laag blok en mandekking hanteren heeft hij het veel moeilijker gehad. Dus gezien de manier waarop de meeste ploegen tegen ons spelen, zie ik hem eerder op de flank dan als diepe spits. Dat is ook een evolutie tegenover een jaar geleden."

LEES OOK: Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet in januari absoluut een nieuwe spits aantrekken ...

Meest recent

Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

7
7
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

85
85
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

181
181
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

117
117
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

33
33
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

40
40
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

39
39
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

194
194
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

326
326
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

132
132
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

88
88
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

211
211
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

467
467
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

353
353
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

112
112
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

373
373
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

434
434
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

120
120
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

87
87
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

193
193
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

191
191

Meer sportnieuws