'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

1129 stemmen
'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Jupiler Pro League weer uit handen gegeven. Blauw-Zwart had nochtans gehoopt om zaterdagavond nog eens ouderwets uit te pakken op het veld van hekkensluiter Moeskroen. Maar na andermaal een fletse prestatie, moest de landskampioen vrede nemen met een troosteloze 0-0.


Het veldspel was weliswaar iets beter dan een week eerder tegen KV Kortrijk, er werden echter opnieuw amper kansen gecreëerd. Met name van diepste man Michael Krmencik ging geen enkele vorm van dreiging uit. De Tsjech, die afgelopen winter toch voor de nodige miljoenen werd aangetrokken, mocht voor de tweede wedstrijd op rij in de basis starten. Hij woog echter amper op de defensie van de thuisploeg en ook in het veldspel was zijn meerwaarde zeer beperkt.

Bij de krant Het Laatste Nieuws trekt men dan ook een harde conclusie, zo stelt men dat Krmencik 'het talent, noch de kunde' heeft om bij een ploeg als Club Brugge in de spits te staan. Bovendien wijst men op nog een ander probleem. Blijkbaar verloopt de communicatie met zijn ploegmaats nog steeds bijzonder stroef. Dat was bij zijn aankomst ook al het geval, Club is dan ook zijn eerste ploeg buiten zijn geboorteland. Maar inmiddels zijn we wel al bijna een jaar verder.

En zo lijkt Krmencik zijn toekomst bij Blauw-Zwart op het spel te zetten. Bovendien is hij alweer 27 jaar en heeft hij dus, in tegenstelling tot zijn jongere concurrenten Youssouph Badji (18) en David Okereke (23), nog waar weinig progressiemarge. Indien Club in januari beslist om een nieuwe spits aan te trekken, lijkt dat vooral ten koste van Krmencik te gaan.

LEES OOK: 10 scorende targetspitsen voor Club

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

Bij een goed bod moet Club Krmencik in januari laten gaan ...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

73
73
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

80
80
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

91
91
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

524
524
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

275
275
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

136
136
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

133
133
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

72
72
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

191
191
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

178
178
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

511
511
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

605
605
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

563
563
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

462
462
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

644
644
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

92
92
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

697
697

Meer sportnieuws