'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

door
'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Jupiler Pro League weer uit handen gegeven. Blauw-Zwart had nochtans gehoopt om zaterdagavond nog eens ouderwets uit te pakken op het veld van hekkensluiter Moeskroen. Maar na andermaal een fletse prestatie, moest de landskampioen vrede nemen met een troosteloze 0-0.


Het veldspel was weliswaar iets beter dan een week eerder tegen KV Kortrijk, er werden echter opnieuw amper kansen gecreëerd. Met name van diepste man Michael Krmencik ging geen enkele vorm van dreiging uit. De Tsjech, die afgelopen winter toch voor de nodige miljoenen werd aangetrokken, mocht voor de tweede wedstrijd op rij in de basis starten. Hij woog echter amper op de defensie van de thuisploeg en ook in het veldspel was zijn meerwaarde zeer beperkt.

Bij de krant Het Laatste Nieuws trekt men dan ook een harde conclusie, zo stelt men dat Krmencik 'het talent, noch de kunde' heeft om bij een ploeg als Club Brugge in de spits te staan. Bovendien wijst men op nog een ander probleem. Blijkbaar verloopt de communicatie met zijn ploegmaats nog steeds bijzonder stroef. Dat was bij zijn aankomst ook al het geval, Club is dan ook zijn eerste ploeg buiten zijn geboorteland. Maar inmiddels zijn we wel al bijna een jaar verder.

En zo lijkt Krmencik zijn toekomst bij Blauw-Zwart op het spel te zetten. Bovendien is hij alweer 27 jaar en heeft hij dus, in tegenstelling tot zijn jongere concurrenten Youssouph Badji (18) en David Okereke (23), nog waar weinig progressiemarge. Indien Club in januari beslist om een nieuwe spits aan te trekken, lijkt dat vooral ten koste van Krmencik te gaan.

LEES OOK: 10 scorende targetspitsen voor Club

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Bij een goed bod moet Club Krmencik in januari laten gaan ...

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

52
52
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

64
64
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

106
106
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

77
77
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

331
331
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

356
356
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

31
31
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

286
286
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

144
144
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

191
191
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

160
160
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

356
356
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

489
489
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

130
130
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

108
108
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

67
67
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1681
1681
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

297
297
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

168
168
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws