'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

door
'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Jupiler Pro League weer uit handen gegeven. Blauw-Zwart had nochtans gehoopt om zaterdagavond nog eens ouderwets uit te pakken op het veld van hekkensluiter Moeskroen. Maar na andermaal een fletse prestatie, moest de landskampioen vrede nemen met een troosteloze 0-0.


Het veldspel was weliswaar iets beter dan een week eerder tegen KV Kortrijk, er werden echter opnieuw amper kansen gecreëerd. Met name van diepste man Michael Krmencik ging geen enkele vorm van dreiging uit. De Tsjech, die afgelopen winter toch voor de nodige miljoenen werd aangetrokken, mocht voor de tweede wedstrijd op rij in de basis starten. Hij woog echter amper op de defensie van de thuisploeg en ook in het veldspel was zijn meerwaarde zeer beperkt.

Bij de krant Het Laatste Nieuws trekt men dan ook een harde conclusie, zo stelt men dat Krmencik 'het talent, noch de kunde' heeft om bij een ploeg als Club Brugge in de spits te staan. Bovendien wijst men op nog een ander probleem. Blijkbaar verloopt de communicatie met zijn ploegmaats nog steeds bijzonder stroef. Dat was bij zijn aankomst ook al het geval, Club is dan ook zijn eerste ploeg buiten zijn geboorteland. Maar inmiddels zijn we wel al bijna een jaar verder.

En zo lijkt Krmencik zijn toekomst bij Blauw-Zwart op het spel te zetten. Bovendien is hij alweer 27 jaar en heeft hij dus, in tegenstelling tot zijn jongere concurrenten Youssouph Badji (18) en David Okereke (23), nog waar weinig progressiemarge. Indien Club in januari beslist om een nieuwe spits aan te trekken, lijkt dat vooral ten koste van Krmencik te gaan.

LEES OOK: 10 scorende targetspitsen voor Club

LEES OOK: 'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

Bij een goed bod moet Club Krmencik in januari laten gaan ...

Meest recent

'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

45
45
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

21
21
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

54
54
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

27
27
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

30
30
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

50
50
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

202
202
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

348
348
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

191
191
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

133
133
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

584
584
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

862
862
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

70
70
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

305
305
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

572
572
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

448
448
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

572
572
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

671
671
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

371
371
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

619
619
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

471
471
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

260
260
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

569
569

Meer sportnieuws