'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

door
'Basisspeler zet toekomst bij Club Brugge op het spel'

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Jupiler Pro League weer uit handen gegeven. Blauw-Zwart had nochtans gehoopt om zaterdagavond nog eens ouderwets uit te pakken op het veld van hekkensluiter Moeskroen. Maar na andermaal een fletse prestatie, moest de landskampioen vrede nemen met een troosteloze 0-0.


Het veldspel was weliswaar iets beter dan een week eerder tegen KV Kortrijk, er werden echter opnieuw amper kansen gecreëerd. Met name van diepste man Michael Krmencik ging geen enkele vorm van dreiging uit. De Tsjech, die afgelopen winter toch voor de nodige miljoenen werd aangetrokken, mocht voor de tweede wedstrijd op rij in de basis starten. Hij woog echter amper op de defensie van de thuisploeg en ook in het veldspel was zijn meerwaarde zeer beperkt.

Bij de krant Het Laatste Nieuws trekt men dan ook een harde conclusie, zo stelt men dat Krmencik 'het talent, noch de kunde' heeft om bij een ploeg als Club Brugge in de spits te staan. Bovendien wijst men op nog een ander probleem. Blijkbaar verloopt de communicatie met zijn ploegmaats nog steeds bijzonder stroef. Dat was bij zijn aankomst ook al het geval, Club is dan ook zijn eerste ploeg buiten zijn geboorteland. Maar inmiddels zijn we wel al bijna een jaar verder.

En zo lijkt Krmencik zijn toekomst bij Blauw-Zwart op het spel te zetten. Bovendien is hij alweer 27 jaar en heeft hij dus, in tegenstelling tot zijn jongere concurrenten Youssouph Badji (18) en David Okereke (23), nog waar weinig progressiemarge. Indien Club in januari beslist om een nieuwe spits aan te trekken, lijkt dat vooral ten koste van Krmencik te gaan.

LEES OOK: 10 scorende targetspitsen voor Club

LEES OOK: ‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Bij een goed bod moet Club Krmencik in januari laten gaan ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

117
117
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

31
31
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

73
73
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

174
174
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

296
296
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

504
504
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

393
393
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1334
1334
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

701
701
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws