Sensationele comeback United, Milan heeft Zlatan niet nodig

116 stemmen
Sensationele comeback United, Milan heeft Zlatan niet nodig

In de Premier League heeft Manchester United zondag voor een sensationele comeback gezorgd. Op het veld van Southampton kwam United op een dubbele achterstand te staan, maar invaller Edinson Cavani zorgde alsnog voor een 2-3-overwinning. In Italië blijft AC Milan ook zonder Zlatan Ibrahimovic winnen.


United keek halverwege tegen een 2-0 achterstand aan na goals van Bednarek en Ward-Prowse. Pas na een klein uur spelen wist United zich eindelijk in de wedstrijd te knokken. Cavani zorgde voor het voorbereidende werk en Bruno Fernandes schoot de 2-1 tegen de touwen. Bij de 2-2 waren de verhoudingen omgedraaid. Fernandes bracht een afgeslagen vrije trap terug door te schieten en Cavani verlengde de bal succesvol.

United rook bloed in de slotfase en kreeg loon naar werken. In de 93ste minuut was het opnieuw Cavani die de winnende treffer binnen kopte. United klimt met deze zege op naar plek zeven. Southampton is terug te vinden op plaats vijf, maar de verschillen in de Premier League zijn nog altijd klein.

SAELEMAEKERS VERSIERT STRAFSCHOP
Bij Milan werd topschutter Ibrahimovic dus gemist wegens een blessure. Maar dat kon de leider niet van de overwinning houden tegen Fiorentina. Verdediger Romagnoli wist de score al snel te openen, Kessié legde de 2-0-eindstand nog voor de rust vast. De Ivoriaan deed dat overigens via een strafschop die werd uitgelokt door basisspeler Saelemaekers. Milan vergroot zijn voorsprong zo tot vijf punten, al kan Roma wel nog dichter naderen indien later op de dag wint van Napoli.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Denkt u dat United nog gaat meedoen voor de Engelse titel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

14
14
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

95
95
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

263
263
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

99
99
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

34
34
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

148
148
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

199
199
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

398
398
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

215
215
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

371
371
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

112
112
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

273
273
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

256
256
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

212
212
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

329
329
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1251
1251
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

281
281
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

133
133
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

354
354
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

87
87
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

357
357
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

306
306
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

367
367
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

335
335

Meer sportnieuws