Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

849 stemmen
Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

Na de landstitel in 2019 zag Genk tal van sterkhouders vertrekken, waarbij de Limburgers telkens serieuze sommen op de rekening mochten bijschrijven. Dimitri de Condé bleef echter niet bij de pakken zitten en besloot heel wat van die miljoenen opnieuw te investeren. Met succes, zo blijkt, want een aantal dure vogels beginnen stilaan stevig te renderen.


Aanvankelijk leek het er nochtans op dat de technisch directeur zich flink mispakt had aan zijn investeringen, iets wat wel vaker het geval is in België. Ook bij de andere topclubs blijken de duurste aanwinsten namelijk lang niet altijd de grootste meerwaarde te bieden. Toch ziet het ernaar uit dat ze in de Luminus Arena komaf maken met dat cliché. Theo Bongonda en Paul Onuachu, die met hun kostplaatjes van respectievelijk zeven en zes miljoen euro de prijzigste aankopen in de clubgeschiedenis vormen, vinden tenslotte alsmaar meer hun draai.

Bongonda scoorde tegen Moeskroen al zijn zevende en achtste doelpunt van de campagne, topschutter Onuachu zit reeds aan 10 goals en heeft ook één assist achter zijn naam staan. Met een voet in 19 treffers zijn ze zo, op gelijke hoogte met OHL-draaischijf Xavier Mercier en Thomas Henry óf Kamal Sowah, het op één na dodelijkste duo in de JPL. Alleen de ongenaakbare Raphael Holzhauser en Tarik Tissoudali doen met maar liefst 29 stuks nog een pak beter. Hoe dan ook lijkt de gok van 13 miljoen dus alsnog goed uit te draaien voor Genk.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Wie is belangrijker bij Genk?

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

3
3
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

132
132
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

29
29
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

94
94
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

212
212
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

31
31
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

136
136
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

408
408
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

364
364
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

138
138
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

378
378
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

200
200
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

482
482
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

327
327
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

565
565
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

314
314
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

996
996
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

466
466
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

329
329

Meer sportnieuws