Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

door
Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

Na de landstitel in 2019 zag Genk tal van sterkhouders vertrekken, waarbij de Limburgers telkens serieuze sommen op de rekening mochten bijschrijven. Dimitri de Condé bleef echter niet bij de pakken zitten en besloot heel wat van die miljoenen opnieuw te investeren. Met succes, zo blijkt, want een aantal dure vogels beginnen stilaan stevig te renderen.


Aanvankelijk leek het er nochtans op dat de technisch directeur zich flink mispakt had aan zijn investeringen, iets wat wel vaker het geval is in België. Ook bij de andere topclubs blijken de duurste aanwinsten namelijk lang niet altijd de grootste meerwaarde te bieden. Toch ziet het ernaar uit dat ze in de Luminus Arena komaf maken met dat cliché. Theo Bongonda en Paul Onuachu, die met hun kostplaatjes van respectievelijk zeven en zes miljoen euro de prijzigste aankopen in de clubgeschiedenis vormen, vinden tenslotte alsmaar meer hun draai.

Bongonda scoorde tegen Moeskroen al zijn zevende en achtste doelpunt van de campagne, topschutter Onuachu zit reeds aan 10 goals en heeft ook één assist achter zijn naam staan. Met een voet in 19 treffers zijn ze zo, op gelijke hoogte met OHL-draaischijf Xavier Mercier en Thomas Henry óf Kamal Sowah, het op één na dodelijkste duo in de JPL. Alleen de ongenaakbare Raphael Holzhauser en Tarik Tissoudali doen met maar liefst 29 stuks nog een pak beter. Hoe dan ook lijkt de gok van 13 miljoen dus alsnog goed uit te draaien voor Genk.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Wie is belangrijker bij Genk?

Meest recent

Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

126
126
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

85
85
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

78
78
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

186
186
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

235
235
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

208
208
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

507
507
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

222
222
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

308
308
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

368
368
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

523
523
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

49
49
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

99
99
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

337
337
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

70
70
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

315
315
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

258
258
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

632
632
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

396
396
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

172
172
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

209
209
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

236
236
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

445
445
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

463
463
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

197
197

Meer sportnieuws