Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

849 stemmen
Genk ziet gok van 13 miljoen renderen

Na de landstitel in 2019 zag Genk tal van sterkhouders vertrekken, waarbij de Limburgers telkens serieuze sommen op de rekening mochten bijschrijven. Dimitri de Condé bleef echter niet bij de pakken zitten en besloot heel wat van die miljoenen opnieuw te investeren. Met succes, zo blijkt, want een aantal dure vogels beginnen stilaan stevig te renderen.


Aanvankelijk leek het er nochtans op dat de technisch directeur zich flink mispakt had aan zijn investeringen, iets wat wel vaker het geval is in België. Ook bij de andere topclubs blijken de duurste aanwinsten namelijk lang niet altijd de grootste meerwaarde te bieden. Toch ziet het ernaar uit dat ze in de Luminus Arena komaf maken met dat cliché. Theo Bongonda en Paul Onuachu, die met hun kostplaatjes van respectievelijk zeven en zes miljoen euro de prijzigste aankopen in de clubgeschiedenis vormen, vinden tenslotte alsmaar meer hun draai.

Bongonda scoorde tegen Moeskroen al zijn zevende en achtste doelpunt van de campagne, topschutter Onuachu zit reeds aan 10 goals en heeft ook één assist achter zijn naam staan. Met een voet in 19 treffers zijn ze zo, op gelijke hoogte met OHL-draaischijf Xavier Mercier en Thomas Henry óf Kamal Sowah, het op één na dodelijkste duo in de JPL. Alleen de ongenaakbare Raphael Holzhauser en Tarik Tissoudali doen met maar liefst 29 stuks nog een pak beter. Hoe dan ook lijkt de gok van 13 miljoen dus alsnog goed uit te draaien voor Genk.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Wie is belangrijker bij Genk?

Meest recent

Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

81
81
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

24
24
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

70
70
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

125
125
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

151
151
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

138
138
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

463
463
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

412
412
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

428
428
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

177
177
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

287
287
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

682
682
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

615
615
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

139
139
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

225
225
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

441
441
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

485
485
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

184
184
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

457
457
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

300
300
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

315
315
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

510
510
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

202
202

Meer sportnieuws