'Van den Brom hakt Genkse spitsenknoop door'

door
'Van den Brom hakt Genkse spitsenknoop door'

KRC Genk begint zondag in de thuiswedstrijd tegen Royal Excel Moeskroen aan een nieuw hoofdstuk. Voor het eerst in een officiële wedstrijd zal John van den Brom dan plaatsnemen in de Genkse dug-out. Het wordt alvast uitkijken naar hoe de Nederlander zijn basisploeg zal posteren.


Grote veranderingen zullen we in ieder geval niet te zien krijgen. Na de goede resultaten van de voorbije weken is daar ook weinig reden toe. In de defensie wordt sowieso vastgehouden aan het drietal Muñoz-Cuesta-Lucumi. Dat bevestigde Van den Brom op zijn persbabbel van vrijdagmiddag. Enkel op het middenveld zal hij sowieso wisselen, de trainer liet namelijk verstaan dat Bryan Heynen voor het eerst sinds zijn zware blessure weer aan de aftrap zal verschijnen. Kersvers international Kristian Thorsvedt is allicht het kind van de rekening.

Flankaanvaller Yunya Ito en Theo Bongonda zijn ook verzekerd van hun plaats, enkel achter de naam van de diepste man stond de voorbije dagen nog een vraagteken. Van den Brom werkte vorig seizoen immers al succesvol samen met Cyriel Dessers en benadrukte bij zijn aanstelling nogmaals het vertrouwen in de Belgische Nigeriaan. Toch zal de zomeraanwinst naar alle waarschijnlijkheid weer op de bank starten. Co-Gouden Stier Paul Onuachu krijgt ook na de trainerswissel het vertrouwen. Voorlopig dan toch.

LEES OOK: Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

Wie is volgens u de beste spits?

Meest recent

Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

3
3
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

12
12
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

234
234
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

111
111
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

318
318
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

94
94
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

192
192
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

188
188
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

425
425
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

113
113
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

125
125
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

283
283
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

134
134
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

355
355
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

495
495
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

416
416
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

127
127
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

108
108
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

69
69
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

67
67
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

81
81
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

258
258
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

293
293

Meer sportnieuws