Manchester United-trainer Alex Ferguson denkt dat zijn team veel geluk heeft dat zijn team nog in de FA Cup zit. United en Chelsea speelden zondag met 2-2 gelijk op Old Trafford en nu volgt de replay op Stamford Brigde, bij Chelsea dus. Het had volgens de trainer, die in de tweede helft een veel beter Chelsea zag, ook anders af kunnen lopen.
Volgens Ferguson zat zijn ploeg er al flink doorheen. "We hebben geluk dat we er nog in zitten. We zaten er al helemaal doorheen en Chelsea was in de tweede helft veel beter, maar ik kan niet kritisch zijn op mijn ploeg. Ze moesten afgelopen dinsdag tegen Real Madrid ook al veel arbeid leveren en dat had duidelijk invloed op deze wedstrijd", zo laat Ferguson weten tegenover de
BBC.
De 71-jarige oefenmeester heeft er geen problemen mee dat de wedstrijd zal worden overgespeeld bij Chelsea. "Ik weet niet wanneer hij zal worden gespeeld, misschien zelfs in mei omdat die interlandperiode eraan komt. We hebben genoeg tijd om de wedstrijd te spelen, want we hebben geen Europese duels meer. Het enige wat wij kunnen zeggen, is dat we gelukkig niet zijn uitgeschakeld", aldus Ferguson.
LEES OOK:
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'