'Club heeft duidelijk plan met ontbolsterde Openda'

548 stemmen
'Club heeft duidelijk plan met ontbolsterde Openda'

Club Brugge hield het afgelopen zomer behoorlijk rustig op de transfermarkt, tenminste toch aan inkomende zijde. Want de landskampioen liet toch een aantal spelers vertrekken, al dan niet op huurbasis. En een aantal van hun zijn bezig aan een sterk seizoen tot dusver.


Met name Loïs Openda wist in de voorbije weken indruk te maken. De aanvaller werd dit seizoen op huurbasis ondergebracht bij Vitesse en groeide in Arnhem al snel uit tot één van de smaakmakers. Met vier goals en één assist in de voorbije acht competitieduels mogen ook zijn statistieken gezien worden. Een pak beter dan vorig seizoen, toen hij in 25 officiële wedstrijden voor Club aan slechts één treffer en drie assists geraakte.

Die ontwikkeling ziet men in Westkapelle graag gebeuren. Bij de krant Het Laatste Nieuws weet men dat Blauw-Zwart hem 'nauwlettend blijft opvolgen', de landskampioen heeft dan ook nog plannen. Zo werd er bewust geen aankoopoptie in de overeenkomst met Vitesse opgenomen. Het heeft er dus alle schijn van dat Openda komende zomer een nieuwe kans zal krijgen als hij zich zo kan bevestigen. Maar ook in geval van een eventuele transfer doet Club goede zaken: momenteel is hij zijn marktwaarde in die mate aan het opkrikken, dat deze hoger komt te liggen dan eender welke clausule die op voorhand zou zijn afgesproken.

LEES OOK: Waarom Club rekent op herboren spits

LEES OOK: 'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Club had Openda dit seizoen moeten houden ...

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

232
232
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

44
44
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

41
41
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

59
59
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

81
81
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

67
67
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

105
105
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

261
261
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

571
571
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

210
210
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

426
426
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

351
351
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

204
204
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

347
347
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

357
357
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

285
285
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

507
507
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

714
714
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws