'Afspringen Standard-deal goed nieuws voor Antwerp'

door
'Afspringen Standard-deal goed nieuws voor Antwerp'

Financieel gezien stond Standard er al niet te best voor, en nu incasseren de Luikenaren opnieuw een flinke tegenvaller. Zo meldt La Dernière Heure dat de overname-deal met François Fornieri dan toch niet zal doorgaan. 

De sterke man achter farmabedrijf Mithra zou een groot deel van de aandelen overnemen en de club van een broodnodige financiële injectie voorzien. Maar nu blijkt het akkoord alsnog in het water te zijn gevallen. Volgens LDH heeft voorzitter Bruno Venanzi nog voldoende tijd om andere mogelijke investeerders te vinden. 

Bij Het Laatste Nieuws schat men de situatie echter veel pessimistischer in. Daar plaats men zelfs vraagtekens bij het behalen van de proflicentie. Imiddels heeft ook Standard zelf het nieuws bevestigd. "Standard de Liège en Bruno Venanzi hebben de onderhandelingen met de heer Fornieri over een kapitaalsverdeling van de NV Standard de Liège stopgezet. Met meer dan 99% van de aandelen van de club blijft Bruno Venanzi de hoofdaandeelhouder en Voorzitter van de club", klonk het op de clubwebstek.

UPDATE 10u15

Geen deal dus tussen Standard en François Fornieri, wat een flinke financiële opdoffer is voor de Luikenaars. Wat de gevolgen zullen blijken voor de Rouches valt nog af te wachten, maar bij Antwerp is het afspringen van de deal met Forinieri alvast wél goed nieuws.

Toen bekend geraakte dat de zakenman met Standard in zee zou gaan, werd namelijk ook Luciano D’Onofrio in verband gebracht met een terugkeer naar Luik. De sterke man van Antwerp is een goede vriend van Fornieri. Door het uitblijven van een akkoord, lijkt D’Onofrio echter dus zo goed als zeker gewoon op de Bosuil te blijven.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Moet Standard vrezen voor zijn bestaan?

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

13
13
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

52
52
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

75
75
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

35
35
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

52
52
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

35
35
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

297
297
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

76
76
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

184
184
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

441
441
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

340
340
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

86
86
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

222
222
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

150
150
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

262
262
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

316
316
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

303
303
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

329
329
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

196
196
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

135
135
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

208
208
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

724
724
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

315
315
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

113
113

Meer sportnieuws