'Afspringen Standard-deal goed nieuws voor Antwerp'

446 stemmen
'Afspringen Standard-deal goed nieuws voor Antwerp'

Financieel gezien stond Standard er al niet te best voor, en nu incasseren de Luikenaren opnieuw een flinke tegenvaller. Zo meldt La Dernière Heure dat de overname-deal met François Fornieri dan toch niet zal doorgaan. 

De sterke man achter farmabedrijf Mithra zou een groot deel van de aandelen overnemen en de club van een broodnodige financiële injectie voorzien. Maar nu blijkt het akkoord alsnog in het water te zijn gevallen. Volgens LDH heeft voorzitter Bruno Venanzi nog voldoende tijd om andere mogelijke investeerders te vinden. 

Bij Het Laatste Nieuws schat men de situatie echter veel pessimistischer in. Daar plaats men zelfs vraagtekens bij het behalen van de proflicentie. Imiddels heeft ook Standard zelf het nieuws bevestigd. "Standard de Liège en Bruno Venanzi hebben de onderhandelingen met de heer Fornieri over een kapitaalsverdeling van de NV Standard de Liège stopgezet. Met meer dan 99% van de aandelen van de club blijft Bruno Venanzi de hoofdaandeelhouder en Voorzitter van de club", klonk het op de clubwebstek.

UPDATE 10u15

Geen deal dus tussen Standard en François Fornieri, wat een flinke financiële opdoffer is voor de Luikenaars. Wat de gevolgen zullen blijken voor de Rouches valt nog af te wachten, maar bij Antwerp is het afspringen van de deal met Forinieri alvast wél goed nieuws.

Toen bekend geraakte dat de zakenman met Standard in zee zou gaan, werd namelijk ook Luciano D’Onofrio in verband gebracht met een terugkeer naar Luik. De sterke man van Antwerp is een goede vriend van Fornieri. Door het uitblijven van een akkoord, lijkt D’Onofrio echter dus zo goed als zeker gewoon op de Bosuil te blijven.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

🚀

Moet Standard vrezen voor zijn bestaan?

Meest recent

Ommekeer ingezet? Nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

4
4
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

12
12
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

32
32
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

202
202
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

76
76
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

91
91
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

503
503
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

144
144
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

521
521
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

573
573
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

694
694
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

65
65
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

175
175
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

142
142
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

731
731
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

331
331
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

220
220
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

173
173
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

171
171
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

260
260
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

163
163
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

521
521
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

90
90
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

153
153
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

43
43

Meer sportnieuws