Leicester-Belgen pakken koppositie, Inter mist goals Lukaku

door
Leicester-Belgen pakken koppositie, Inter mist goals Lukaku

Leicester City blijft uitstekend presteren in de Engelse Premier League. Dankzij de 1-0 overwinning op Wolverhampton Wanderers grijpen 'The Foxes' zelfs de koppositie. In Italië werden bij Internazionale dan weer de doelpunten van Romelu Lukaku gemist in de topper tegen Atalanta.


Jamie Vardy eiste een hoofdrol op bij Leicester, waar Dennis Praet en Youri Tielemans in de basis startten. In de vijftiende minuut mocht de spits na een handsbal van de bezoekers aanleggen vanaf elf meter en hij benutte dit buitenkansje: 1-0. Een minuut of vijf voor rust mocht Vardy het nogmaals proberen, maar ditmaal kon doelman Rui Patrício zijn matige strafschop pareren.

De misser van Vardy bleek niet fataal, uiteindelijk bleef het bij 1-0. Leicester City is met achttien punten de koppositie over van Tottenham Hotspur, dat zondag met 0-1 wist te winnen bij Bromwich Albion. Liverpool kan deze positie wel weer afpakken als het later op de dag wint op bezoek bij Manchester City.

INTER GEEFT VOORSPRONG WEG
Atalanta Bergamo en Internazionale waren vorig seizoen de uitdagers van Juventus in de Italiaanse titelrace. Zondag troffen beide clubs elkaar in Bergamo, met ditmaal geen winnaar. In afwezigheid van de geblesseerde Lukaku, wist zijn spitsbroeder Lautaro Martinez de score te openen. Aleksei Miranchuk zorgde echter voor een puntendeling. Atalanta staat momenteel vijfde in de Italiaanse Serie A met dertien punten. Inter staat zesde met een punt minder.

De knappe kopbal van Lautaro

LEES OOK: Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Is dit Leicester een titelkandidaat dit seizoen?

Meest recent

Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

1
1
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

7
7
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

29
29
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

56
56
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

215
215
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

52
52
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

152
152
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

30
30
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

101
101
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

130
130
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

106
106
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

78
78
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

335
335
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

72
72
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

136
136
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

147
147
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

324
324
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

394
394
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

140
140
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

118
118
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

141
141
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

493
493
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

507
507

Meer sportnieuws