Thorup prikt terug na gevleide 4-0-zege Genk

636 stemmen
Thorup prikt terug na gevleide 4-0-zege Genk

Jess Thorup lijkt de trein bij KRC Genk stilaan op de rails te krijgen. Het voetbal van de Limburgers is zeker nog niet sprankelend en in de voorbije wedstrijden konden ze meermaals op een gelukje rekenen. Maar na drie opeenvolgende overwinningen, is Racing wel opgerukt naar een voorlopige en gedeelde tweede plaats in het klassement.


Vrijdagavond haalde KRC het immers met 4-0 van KAS Eupen, al moet gezegd dat die uitslag wel erg gevleid was. Eupen was in grote delen van de wedstrijd immers de betere ploeg en liet bovendien een pak kansen liggen op cruciale momenten. Genk toonde zich dan weer bijzonder efficiënt en kon rekenen op de klasse-flitsen van zijn aanvallers.

Achteraf zag Thorup zich dan ook genoodzaakt om even terug te prikken. Want ook na de zege van maandag op Gent, kreeg zijn ploeg volgens hem niet de lof die het verdiende. "Ik moet een beetje positief zijn want na de zege in Gent was ik niet blij en achteraf zag ik dat iedereen schreef dat we barslecht waren. Maar dit is onze 3e competitiezege op een rij en dat is deze club al anderhalf jaar niet meer gelukt", klonk het bij Sporza. "Laat ons zeggen dat ik blij was met de eerste 10 minuten en het laatste halfuur. Maar ik zie dat de ploeg aan het bouwen is. We zetten de juiste stappen.”

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Denkt u dat dit Genk nog zal meestrijden voor de titel?

Meest recent

Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

12
12
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

106
106
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

242
242
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

119
119
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

108
108
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

120
120
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

141
141
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

104
104
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

258
258
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

324
324
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

533
533
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

418
418
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

502
502
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

280
280
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

565
565
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

357
357
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

369
369
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

168
168
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

63
63
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

303
303
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

363
363
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

484
484
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

262
262
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1827
1827

Meer sportnieuws