'Italiaans miljoenenbod op weg naar Club Brugge'

door
'Italiaans miljoenenbod op weg naar Club Brugge'

Club Brugge is goed gestart in de Champions League. Aan zijn eerste twee groepswedstrijden hield de landskampioen vier punten over, waardoor Blauw-Zwart uitzicht blijft behouden op de tweede ronde. Verschillende spelers lieten dan ook al een sterke indruk achter, zo ook Charles De Ketelaere.


Tegen Zenit Sint-Petersburg was de jonge Belg de beste man op het veld, en zorgde hij in extremis ook voor de 1-2 zege van Club. Woensdag tegen Lazio was hij minder opvallend, maar legde hij desondanks toch opnieuw een degelijke prestatie op de mat. En dat is niet onopgemerkt gebleven. Zo spreekt men bij Tuttomercaweb opnieuw over interesse van Atalanta in het Brugse goudhaantje. De Italiaanse club werd ook afgelopen zomer al in verband gebracht met De Ketelaere, maar verder dan enkele geruchten kwam het toen niet.

UPDATE 30/10
Bovengenoemde club uit Bergamo lijkt behoorlijk gecharmeerd door De Ketelaere. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Blauw-Zwart zich in één van de komende mercato's immers aan een concreet miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart.

Bovendien tekende hij in het voorjaar nog een nieuw contract dat hem tot medio 2023 aan de landskampioen bindt. Tot slot lijkt ook De Ketelaere zelf niet te staan springen om te vertrekken. De belofte-international beseft dat hij zich eerst nog verder moet ontwikkelen op Jan Breydel, alvorens de stap naar het buitenland te zetten.

LEES OOK: Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

De Ketelaere is momenteel het grootste talent dat bij Club rondloopt ...

Meest recent

'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transferbeslissing United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

0
0
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

14
14
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

32
32
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

71
71
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

379
379
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

147
147
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

287
287
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

205
205
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

332
332
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

68
68
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

174
174
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

34
34
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

115
115
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

224
224
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

196
196
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

81
81
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

164
164
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

72
72
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

54
54
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

115
115
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

323
323
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

272
272
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

558
558

Meer sportnieuws