'Italiaans miljoenenbod op weg naar Club Brugge'

2236
'Italiaans miljoenenbod op weg naar Club Brugge'

Club Brugge is goed gestart in de Champions League. Aan zijn eerste twee groepswedstrijden hield de landskampioen vier punten over, waardoor Blauw-Zwart uitzicht blijft behouden op de tweede ronde. Verschillende spelers lieten dan ook al een sterke indruk achter, zo ook Charles De Ketelaere.


Tegen Zenit Sint-Petersburg was de jonge Belg de beste man op het veld, en zorgde hij in extremis ook voor de 1-2 zege van Club. Woensdag tegen Lazio was hij minder opvallend, maar legde hij desondanks toch opnieuw een degelijke prestatie op de mat. En dat is niet onopgemerkt gebleven. Zo spreekt men bij Tuttomercaweb opnieuw over interesse van Atalanta in het Brugse goudhaantje. De Italiaanse club werd ook afgelopen zomer al in verband gebracht met De Ketelaere, maar verder dan enkele geruchten kwam het toen niet.

UPDATE 30/10
Bovengenoemde club uit Bergamo lijkt behoorlijk gecharmeerd door De Ketelaere. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Blauw-Zwart zich in één van de komende mercato's immers aan een concreet miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart.

Bovendien tekende hij in het voorjaar nog een nieuw contract dat hem tot medio 2023 aan de landskampioen bindt. Tot slot lijkt ook De Ketelaere zelf niet te staan springen om te vertrekken. De belofte-international beseft dat hij zich eerst nog verder moet ontwikkelen op Jan Breydel, alvorens de stap naar het buitenland te zetten.

LEES OOK: Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

De Ketelaere is momenteel het grootste talent dat bij Club rondloopt ...

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

2
2
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

63
63
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

54
54
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

99
99
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

168
168
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

113
113
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

300
300
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

87
87
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

408
408
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

115
115
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

84
84
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

284
284
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

523
523
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

400
400
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws