TRANSFERUURTJE: 'Van Damme ving bot bij ex-club, Mertens weigerde grootmacht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Van Damme ving bot bij ex-club, Mertens weigerde grootmacht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jelle Van Damme zoekt nog altijd een nieuwe werkgever. De 37-jarige verdediger zegt in Het Laatste Nieuws dat hij afgelopen zomer gesproken heeft met Luciano D’Onofrio, de sportief directeur van Antwerp. Hij voegt er echter aan toe dat er een groot verschil is tussen een transfer willen en de deal ook effectief afronden. Uiteindelijk vond hij geen akkoord met de Great Old, die andere pistes bewandelde.



Bij Standard werden Konstantinos Laifis, Samuel Bastien, Selim Amallah, Mehdi Carcela en Maxime Lestienne de afgelopen mercato in verband gebracht met een transfer. Die geruchten hadden vooral te maken met het opvangen van de zorgwekkende financiële situatie van de Rouches. Uiteindelijk bleven al de genoemde sterkhouders op post en vertrok enkel Mergim Vojvoda, naar het Italiaanse Torino. In La Dernière Heure verklaart Kiara Lestienne, de vrouw van, dat het voor haar man zeker geen straf was dat het niet tot een transfer kwam.

BUITENLAND

Dries Mertens verlengde in juni zijn overeenkomst bij Napoli tot 2022. Het nieuwe contract kwam er na enkele onzekere maanden voor onze landgenoot. Volgens de Italiaanse topjournalist Gianluca Di Marzio kon de Rode Duivel tijdens die periode een pikante transfer maken en deed niemand minder dan Juventus hem een voorstel. De Oude Dame strikt wel vaker ‘gratis’ aanwinsten, maar ving bot bij Mertens. De aanvaller reageerde ondertussen op het gerucht en zegt nooit naar Juventus te gaan. 



De mercato is al op slot, maar transfervrije spelers kunnen nog op zoek gaan naar een nieuw onderkomen. Flankaanvaller Moutir Chajia heeft alvast een nieuwe club gevonden. De Belg tekende een contract voor vier seizoenen bij Lokomotiva Zagreb, momenteel de voorlaatste in de Kroatische eerste klasse. Chajia speelde bij de jeugd van KV Oostende, maar koos in 2016 voor een Italiaans avontuur. Na passages bij Novara, Estoril, Virtus Entella en Ascoli zat hij begin deze maand zonder club.

LEES OOK: Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Zal Van Damme nog een ploeg vinden voor dit seizoen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

2
2
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

2
2
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

107
107
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

23
23
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

78
78
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

114
114
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

28
28
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

41
41
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

274
274
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

85
85
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

265
265
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

277
277
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

138
138
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

219
219
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

121
121
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

101
101
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

104
104
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

255
255

Meer sportnieuws