CL: Real Madrid lijdt meteen schrijnende nederlaag

201 stemmen
CL: Real Madrid lijdt meteen schrijnende nederlaag

De Champions League jaargang 2020-2021 werd dinsdag op gang getrapt. Daarin boekte Club Brugge meteen een knappe zege op bezoek bij Zenit Sint-Petersburg (1-2). Ook vanavond is er weer actie op het Kampioenenbal. Zo kwam onder meer Real Madrid al in actie.

De Madrilenen begonnen namelijk al om iets voor zeven aan hun partij tegen Shakhtar Donetsk. Dat deed het zoals geweten nog altijd zonder Eden Hazard, die eerder deze week wel terug op het trainingsveld te bewonderen was. Thibaut Courtois was wél van de partij, hij nam zijn vertrouwde plaats tussen de palen in.

Maar het werd een eerste helft om snel te vergeten voor ‘San Thibaut’. De Belgische doelman moest zich namelijk maar liefst drie keer omdraaien. Shakhtar sneed als een mes door boter door de defensie van Real, en ging met een erg verrassende 0-3 voorsprong de rust in. Code rood in de kleedkamer van De Koninklijke, die zich na de koffie wel een pak scherper toonden.

Dat resulteerde nog voor het uur in twee treffers van de thuisploeg. Modric met een knappe pegel (zie onderaan), en Vinicius Jr. zorgden voor 2-3. De comeback leek ingezet, maar die kwam er uiteindelijk niet. In de extra tijd werd de gelijkmaker van Valverde nog afgekeurd voor buitenspel, en zo lijdt Real op de openingsspeeldag meteen een erg pijnlijke nederlaag. In de andere 'vroege aftrap' werd het overigens 2-2 tussen RB Salzburg en Lokomotiv Moskou.

Scoreverloop: 
(29') Tete 0-1
(33') Varane (OG) 0-2
(42') Solomon 0-3
(54') Modric 1-3
(59') Vinicius Jr. 2-3

LEES OOK: Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

Is Real een kandidaat voor CL-eindwinst?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

73
73
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

90
90
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

24
24
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

80
80
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

160
160
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

100
100
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

267
267
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

69
69
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

443
443
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

396
396
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

301
301
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

83
83
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

156
156
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

713
713
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

43
43
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

130
130
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

31
31
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

105
105
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

209
209
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

94
94
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

187
187
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

725
725
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

218
218

Meer sportnieuws